Barcelona předvedla kanonádu,Real porazil PSG a Falcao se trefil

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Španělská Barcelona si spravila chuť po další prohře s Bayernem Mnichov a rozdrtila Valerengu 7:0. Dařilo se i francouzskému Monaku, které si poradilo s Leicesterem 3:0. Výhru si připsal i Real Madrid, který v prestižním duelu porazil PSG 1:0.

Katalánský gigant začal zápas bez bázně a hany a hned se to projevilo na skóre. Po třinácti minutách totiž španělský celek vedl již o tři branky, když se postupně trefili Sánchez, Tello a Messi. Ještě před koncem poločasu přidal čtvrtý gól Dos Santos a bylo hotovo. Po změně stran se dvakrát během čtyř minut prosadil Dongou a definitivu výsledku dal v 86. minutě Roman.

Kolumbijský snajpr Radamel Falcao přidal v dresu Monaka další branku. Tentokráte se trefil v přípravném duelu proti anglickému Leicesteru. Ve 38. minutě si hvězdná posila založila útok ve středu hřiště, naběhla si do vápna, kam z pravé strany zamířil přízemní centr a pro neobsazeného Falcaa nebyl problém napálit míč do sítě. Monako nakonec zvítězilo jasně 3:0 a věří, že podobnými výsledky bude pokračovat i ve francouzské Ligue 1.

Madridský Real zvládl přípravný duel proti francouzskému Paris St. Germain, který díky gólu Benzemy z 23. minuty porazil 1:0. Francouzský útočník na hranici vápna přebral míč od Özila, nic nevymýšlel a rovnou vystřelil přesnou přízemní ránu k levé tyči, na níž byl gólman PSG krátký.