Německo vyprovodilo finálový sen Brazilců sedmigólovým výpraskem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Tohle asi málo kdo čekal. I když cena akcií kanárků na sázkařském trhu notně klesla po zranění Neymara a Němci byli pasováni do role favorita utkání, nikdo nečekal, že dojde k tak drtivému výsledku. Německá reprezentace deklasovala domácí výběr a hladce postoupila do finále, kde si zahraje o titul s vítězem duelu Argentina - Nizozemí.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Němci se do zápasu přiřítili s jejich buldočí dravosti a ovoce sklízeli již v jedenácté minutě. Snajpr evropské země byl zcela nehlídán a tuto chybu parádně potrestal. Jenže po třicáté minutě už nebylo prakticky o co hrát. Němci spustili kanonádu a vše co šlo na branku, skončilo v síti. Dvě branky zaznamenal Kross, po jedné Klose a Khedira.

Sny Brazilců se sesypali jako domeček z karet a na hře to bylo dosti znát. Po poločase po taktickém střídání sice přinesli oživení, jenže poslední dva hřebíčky do rakve zasadil střídající Schürrle. Neuer čisté konto neustál, neboť v devadesáté minutě alespoň Oscar upravil výsledek na konečných 7:1