Moyes, Lennon, Pulis, Sherwood...kdo všechno je skloňován s Newcastlem?

Moyes, Lennon, Pulis, Sherwood...kdo všechno je skloňován s Newcastlem?

Kouč Newcastlu Alan Pardew dostal přímou podporu od majitele klubu, kterým je Mike Ashley. Magpies se krčí na dně tabulky nového ročníku Premier League, když po čtyřech zápasech jen dvakrát remizovali. Je čím dál tím více pravděpodobné, že se Pardew stane prvním vyhozeným trenérem této sezóny. O hlavu mu půjde nejspíše v sobotním utkání s Hull City. Už nyní však fanoušci volají do světa, aby byl kouč okamžitě odvolán. Podívejme se na jména, která by ho mohla na lavičce Newcastlu nahradit.

Čech se dočkal další pochvaly od Mourinha


Jen po čtyřech zápasech může dojít k razantní změně v Newcastlu, který v novém ročníku Premier League nedokázal ještě vyhrát. V poslední sezóně nejvyšší anglické soutěže skončil desátý především po slibném začátku. Letos se o slibném začátku nedá hovořit ani s přimhouřenýma očima. Pardew v letošním kalendářním roce vyhrál pouze pět z třiadvaceti možných zápasů. S jeho odchodem se zároveň spekuluje o jménech, která by ho mohla nahradit.

Mezi nejžhavější kandidáty je považován Steve Bruce, který v současnosti vede Hull City. S velkým fotbalem má bohaté zkušenosti a umí i hospodařit s malým rozpočtem. Velmi horkým jménem je bývalý trenér Manchesteru United David Moyes, kterému se loňské angažmá na Old Trafford nevydařilo a nyní je bez práce. Své kvality ale zcela jistě má, což prokázal v Evertonu. Mezi dalšími je jmény, o kterých se spekuluje je například Fabricio Colloccini, Tony Pulis, Tim Sherwood, Steven McClaren či Neil Lennon.

TOP 5 nejdůležitějších partnerství v Premier League