Kdo všechno si myslí, že se Ronaldo vrátí na sever Anglie?

Kdo všechno si myslí, že se Ronaldo vrátí na sever Anglie?

Ještě nikdy se nemluvilo tak nahlas o návratu Cristiana Ronalda na Old Trafford jako v posledních dnech a týdnech. A to i přesto, že má v Realu smlouvu ještě na necelé čtyři roky a United, kteří ho před pěti lety na San Bernábeu prodali za 80 milionů liber, by tak museli sáhnout hlouběji do kapsy.

Ancelotti: Ukázali jsme směr, jakým se budeme ubírat

O jeho návratu na ostrovy je přesvědčen i Gary Neville, který s ním v Manchesteru několik let působil: "Minulou sezónu vyhrál Ligu mistrů, čeho ještě může v Madridu dosáhnout? To je hlavní otázka. V posledních 12 až 18 měsících hovoří čím dál častěji o tom, jak mu schází Old Trafford. Může se navíc zdát, že ziskem Di Maríi a Falcaa je Ronaldův návrat pravděpodobnější, protože Manchester prokázal záměr podepisovat světoznámé hráče," citoval jednu z ikon Rudých ďáblů sport.cz a zřejmě má pravdu. CR7 už během svého pětiletého působení ve španělské metropoli vyhrál Primera División, Copa del Rey, Španělský Superpohár, evropský Superpohár i Ligu mistrů a momentálně ho může hnát dopředu pouze motivace být prvním, jemuž se podaří její obhajoba.

Barcelona přihrávkám nevládne, v Evropě je až čtvrtá

Jeho případná změna dresu je notně propírána také ve španělsku, což potvrdil i tamní uznávaný expert Guillem Balague: "On sní o návratu do Manchesteru United a Manchester United má k dispozici všechny finanční prostředky potřebné k jeho nákupu. Mám docela přesnou představu o tom, kdy se k Rudým ďáblům vrátí. Nebude to za měsíc nebo za dva, ale on se do Manchesteru United vrátit chce a vše je připravené k tomu, aby se na Old Trafford také vrátil," doplnil na stránkách sport.cz fotbalový odborník, podle něhož by nemusel být pro United problém ani týdenní plat 500 tisíc liber, což je šokující částka, se kterou před pár dny přišel německý bulvární deník Bild.

Kterých 10 evropských gigantů prodává ročně nejvíce dresů?


[img id="44671"]