TOP 5 méně známých volných hráčů, o které je zájem v Anglii

TOP 5 méně známých volných hráčů, o které je zájem v Anglii

Letní přestupové období se uzavřelo před dvěma týdny, ale kontakt mezi kluby neutichl, ba dokonce naopak. Náš článek Vám přináší TOP 5 méně známých hráčů, kteří jsou v současné době bez smlouvy, což však neznamená, že postrádají potřebnou kvalitu. Kdo z nich se dokáže probojovat do nabytých kádrů anglických týmů?

Kouči City evokovala Chelsea malý klub. Co na to Mourinho?

5) Gaby Mudingayi

Stejně jako v případě Lassany Diarry se belgický reprezentant jeví jako hráč, který by byl vhodný pro kterýkoliv tým Premier League. 32letý záložník na konci uplynulé sezóny opustil Inter Milán, když nedokázal o svých kvalitách přesvědčit italského kouče Waltera Mazarriho. V Itálii má však Mudingayi velice dobrou pověst, obzvláště fanoušci římského Lazia na něj nedají po třech letech v klubu dopustit. Belgičan nechal italské zájemce na čekané, zatímco svého agenta zaúkoloval hledáním nového působiště v anglické Premier League. Mluví se o zájmu QPR, Crystal Palace či Villy.

[break]
3 hvězdné transfery, které se nakonec nikdy nezrealizovaly

4) Leonel Galeano

Galeano byl sice v létě propuštěn z klubu Rayo Vallecano, ale kvalitu na působení v nejlepší ligové soutěži světa má. Podstatné riziko představuje hráčova historie zranění, což je ostatně důvod, proč s ním španělský klub ztratil trpělivost. 23letý Argentinec hrál za mládežnické reprezentace své domoviny. V roce 2011 se po boku Lamely a Ferreyry prezentoval na mistrovství světa do 20 let. Odchovanec Independiente je přirovnávám k dalšímu Walteru Samuelovi.

[break]
CR7 má úchvatná čísla. V jaké soutěži se mu daří nejméně?

3) Krisztián Németh

Kdysi velmi nadějný maďarský útočník začínal na Ostrovech v juniorském systému Liverpoolu. 25letý hráč rozvázal kontrakt s nizozemským klubem Roda JC a je tak bez zaměstnavatele. Németh do Liverpoolu přišel z MTK Budapešť a v roce 2010 se stěhoval do Olympiakosu. Maďarské fotbalová veřejnost věří, že se Némethovi podaří naplnit jeho potenciál. K tomu aby to dokázal je zapotřebí se dlouhodobě usadit v jednom klubu. Za posledních pět let vystřídal totiž osm klubů. Zakotví opět na Ostrovech?
[break]
TOP 10 nejprodávanějších dresů na světě

2) Cristian Sapanaru

Zkušený rumunský obránce dlouho koketoval s přesunem do Anglie. Zejména během jeho čtyřletého působení v FC Porto. Tottenham a Liverpool se o jeho služby zajímaly. Rumun však zvolil přesun do španělské nejvyšší soutěže, kde hrál za Real Zaragoza. Poté přestoupil do Elche. V té době o něj měl velký zájem Crystal Palace. Sapunaru je primárně pravým bekem, nastoupit může rovněž na pozici stopera. Stavbou těla by požadavkům Premier League vyhovoval. Dočkáme se jeho startu v letošním ročníku?
[break]
Houllier: Před 10 lety bylo Německo horší než Česko

1) Sotiris Ninis

Řecký ofenzivní hráč Ninis byl propuštěn ze služeb Parmy, která se ho po dvou letech zbavila. Před svým přesunem do Itálie byl Ninis považován za jednoho z nejlepších mladých hráčů v Evropě. Stále 24letý Řek se vyznačuje výrazným zrychlením a skvělým driblinkem. Začínal v Panathianaikosu, v jehož dresu nastoupil už v šestnácti letech. V minulosti o něj jevily zájem kluby jako Bayern, Manchester United či Barcelona. On si ale zvolil italskou Parmu. Své schopnosti se mu zde rozvíjet nepodařilo a tak vzal za vděk hostováním v PAOK Soluň. Dokáže tento šikovný hráč přivábit anglického zájemce?


Dluhy nejlépe vydělávajícího Realu rostou, hvězdy ale mizí