5 brilantních stoperů, které by Van Gaal měl přivést do United

5 brilantních stoperů, které by Van Gaal měl přivést do United

Kdysi Rudí ďáblové naháněli strach. To už dnes neplatí. Zejména obranná hra Van Gaalových svěřenců nesplňuje ta nejpřísnější měřítka. Náš server Vám přináší pět vytipovaných středních obránců, kteří by měli být na Nizozemcově nákupním seznamu.

Špatná zpráva pro Arsenal. Která oporu bude tři měsíce chybět?


MATEO MUSACCHIO (Villareal)

Střední obránce španělského Villarealu byl už v hledáčku manchesterského klubu několikrát. Předchozí manažeři se obávali, zdali má potřebnou výšku, která se apriorně po středních obráncích vyžaduje. Musacchio je argentinský reprezentant a při pouhých 24 letech představuje dlouhodobější alternativu. Šáhne po něm Van Gaal?

[img id="45877"]
[break]
3 hvězdné transfery, které se nakonec nikdy nezrealizovaly

MATS HUMMELS (Dortmund)

Zde není co řešit. Hummels dlouhodobě patří mezi nejlepší světové obránce. Čerstvý mistr světa se může dočkat přestupu během příštího léta. V uplynulém přestupovém okénku mu Borussia přestup doslova zakázala. V obranné fázi je výtečný a hra hlavou je také na dobré úrovni. Jediným otazníkem je obráncova rychlost. Hummels nepatří mezi vyhlášené sprintery.

[img id="45190"]
[break]
Kouči City evokovala Chelsea malý klub. Co na to Mourinho?

FABIAN SCHAR (Basilej)

Obránce švýcarské Basileje působí na hřišti inteligentním a elegantním dojmem. Tyto charakteristiky má nizozemský stratég velice rád. Překážkou může být jeho tělesná konstituce, která může být některými kritiky vnímána jako nedostatečná pro fotbal v Anglii. Mezi zájemce patří Arsenal, Tottenham či Dortmund.

[img id="45878"]
[break]
TOP 5 méně známých volných hráčů, o které je zájem v Anglii

AYMERIC LAPORTE (Athletic Bilbao)

20letý francouzský stoper působí ve španělské nejvyšší soutěži a jeho výstupní klauzule už dosahuje 21 milionů liber. Laporte se však ještě bude zlepšovat. Barcelona je v tomto hráči velice zainteresována. Katalánci si však minimálně na dalších 18 měsíců musí nechat zajít chuť. Využije barcelonského embarga Manchester United?

[img id="45879"]
[break]
Mistrovství světa se v Kataru konat nebude, tvrdí představitel FIFA

MARQUINHOS (PSG)

Příchod Davida Luiza přinesl do klubu jednu otázku. Kam s tímto talentovaným brazilským obráncem? I přes svůj útlý věk (20) je už Marquinhos téměř kompletním hráčem. Hrál dokonce natolik dobře, že se začala zpochybňovat budoucnost Thiaga Silvy. Okusí bývalý hráč AS Řím, jaké je to působit na Britských ostrovech?

[img id="45880"]

5 nejvíce ponižujících proher Manchesteru United v klubové historii