Kterých 7 hráčů nemá v kádru Arsenalu co pohledávat?

Kterých 7 hráčů nemá v kádru Arsenalu co pohledávat?

Pro Arsenal to byla znepokojující noc. V úterý podlehli na domácím hřišti Southamptonu a vítězství v Capital One Cupu si už jistě nepřipíší. V článku najdete seznam sedmi Kanonýrů, kteří na fotbal na nejvyšší úrovni nestačí.

Nejlepších 7 asistentů v Evropě: Fábregas je stíhán Messim

Mikel Arteta

Už se z toho stává v severním Londýně skoro zavedenou tradicí. Kapitánem Arsenalu je vždy hráč, jehož kvality pro vrcholová fotbal jsou kritizovány. Toto platí i v případě španělského středního záložníka. Jeho předchůdcem na pozici kapitána byl Thomas Vermaelen, jenž v té době především sedával na lavičce náhradníků. Poté přišla překvapivá nabídka z Barcelony a Arteta je novým kapitánem Gunners. Jsou jeho kvality dostatečné?

Joel Campbell

Po jeho heroickém výkonu na světovém šampionátu v Brazílii byli fanoušci Arsenalu na tohoho Kostaričana velice natěšeni. Campbell v minulém ročníku zažil poměrně úspěšné hostování v řeckém Olympiakosu. Pokud je jeho výkon v dotyčném zápase proti Saints tím,čím se chce Campbell na Emirates prezentovat, Řecká nejvyšší soutěž je pro něj to nejlepší. Nebo se snad mýlíme a v nadějném Kostaričanovi vězí o mnoho větší talent?

[break]
TOP 10 nejlepších světových mládežnických akademií

Francis Coquelin

Coquelin je typem hráče, který upadá v zapomnění. Jeho herní vytíženost se omezuje pouze na utkání ligového poháru. Ve svých 23 letech se už nedá považovat za velmi slibný talent londýnského týmu. Francouz je připraven sedět na lavičce náhradníků, což ovšem neznamená, že má dostačující kvalitu.

Mathieu Flamini

Mnoho fanoušků Gunners bude tohoto záložníka bránit. Mnoho jeho obhájců zmiňuje fakt, že hře Arsenalu dodává potřebnou tvrdost, která jejich týmu chybí. Nám se však zdá, že Flamini je hráčem, který spíše obdrží žlutou kartu, než aby učinil důležitý obranný zákrok. A rozhodně není řešením na pozici staženého středního záložníka, která tak trápí Arsena Wengera.

[break]
Deset šokujících proher v historii anglického Ligového poháru

Nacho Monreal

Posledních několik povedených výkonů tohoto hráče může mít za následek jeho zvýšenou podporu mezi fanoušky, kteří mohli uvěřit, že se Španěl konečně dostal na dostačující úroveň pro působení v nejlepší lize na světě. Wenger si rozhodně nemůže dovolit prodávat obránce, má jich nedostatek. Na druhou stranu potřebuje kvalitnější alternativu za Gibbse.

Lukas Podolski

toto může být další nepopulární možnost. Němec je na Emirates oblíbenou figurou. S jeho velkým počtem reprezentačních startů a skvělou levačkou se může zdát, že je dostačujícím hráčem pro potřeby jeho klubu. Popravdě je to už chvíli, kdy byl pro Arsenal či Německo první volbou v nasazení do základní jedenáctky. Měl by se ho manažer Gunners zbavit?

Yaya Sanogo

Může se zdát trochu nefér, že tohoto hráče hodnotíme v jeho 21 letech. Přesto je však jasné, že by se francouzský útočník musel značně zlepšit, aby byl pro Arsenal platným hráčem. K přihlédnutím k jeho fotbalovým dovednostem se zdá, že Wenger na jeho služby přespříliš spoléhá.

5 brilantních stoperů, které by Van Gaal měl přivést do United