Šest destinací, kam může zamířit v lednu Čech

Šest destinací, kam může zamířit v lednu Čech

Osud české gólmanské jedničky Petra Čecha na Stamford Bridge je značně nejistý. Ikona Chelsea totiž poprvé po deseti letech nepatří do základní sestavy a pouze vysedává na lavičce. To se samozřejmě dvaatřicetiletému zkušenému brankáři nelíbí, a pokud nedojde k razantní změně, bude v lednu uvažovat o odchodu z londýnského velkoklubu. Kam by mohl tedy Čech zamířit? Podle caughtoffside.com se jedná o těchto šest destinací.

TOP 10 nejlépe placených hráčů Premier League

Atlético Madrid

Španělský klub získal v loňské sezoně mistrovský titul, když zaskočil Real i Barcelonu. Velkou měrou se na tom podílel i Thibaut Courtois, jenž právě v Atlétiku z Chelsea hostoval a jenž aktuálně chytá v Chelsea. Atlético sice získalo před sezonou třicetiletého Moyau a jedenadvacetiletého Oblaka. První jmenovaný však zdaleka nemá Čechovy kvality, druhému zase chybí zkušenosti.
[break]5 nových hvězd PL, které nelze o víkendu přehlédnout

AC Milán

Vedení milánského AC získalo před sezonou z Realu Madrid Diega Lopeze. Španělskému brankáři se však v Serii A zrovna nedaří a po katastrofálním výkonu v duelu s Parmou, v němž lovil míč čtyřikrát ze své sítě, se nahlas hovoří o jeho nahrazení.
[break]Alibista Čech nemluví o SVÉ chybě, ale o Daridovi. Vrbovi schází oponentura

Real Madrid

V dresu bílého baletu dostává po odchodu Lopeze opět příležitost Iker Casillas, ale chybám se nevyvaruje. Připravený je sice objev letošního světového šampionátu Keylor Navas, jenž přišel z Levante, ale ten by pro Čecha nebyl velkou konkurencí.
[break]Nejlepších 20 hráčských tref do černého v létě 2014

Monaco

Danijel Subasič sice podává v brance knížecího klubu solidní výkony, Čech je ovšem zcela jiná liga. Zkušenosti českého gólmana a především kvalita by se v Monaku náramně hodila. Otázkou ovšem je, zda-li by měl Čech o přestup zájem. Monaco totiž v létě prodalo řadu svých opor, které nikterak nenahradilo.
[break]Vrba, nebo Bílek - stejně je to jedno?

Paris St. Germain

Další celek z francouzské Ligue 1, kde by Čech jistě našel uplatnění, je mistrovský PSG. Tým okolo Zlatana Ibrahimoviče za sebou nemá ideální vstup do sezony, když se zatím jeví jako remízový král. Jeho svatyni hájí italský brankář Salvatore Sirigu. Pokud chce PSG dosáhnout skutečného úspěchu v Lize mistrů, potřebuje nejen kvalitní hráče do pole, ale i gólmana, kterým by Čech mohl být.
[break]Mourinho: Vím, že je Čech zklamaný, ale chová se fantasticky!

Liverpool

Anglický Liverpool po odchodu Luise Suáreze strádá, ale nejde jen o ofenzivní činnost. Belgický gólman Simon Mignolet totiž nepodává takové výkony, které by od něho manažer klubu Brendan Rodgers očekával. Čech je navíc na ostrovech velmi oblíbený a všichni vědí o jeho schopnostech. Fanouškům by se tento příchod jistě líbil. Proti by však mohla být Chelsea, která nebude chtít posilovat své konkurenty.