Kde ukončí Ronaldo kariéru a v kolika letech to bude?

Kde ukončí Ronaldo kariéru a v kolika letech to bude?

Dvojnásobný držitel Zlatého míče, který má podle svého klubového trenéra Carla Ancelotti namířeno i k zisku třetí prestižní individuální ceny, by se na konco aktuálního soutěžního ročníku do Manchesteru United stěhovat neměl.

Z uplakánka světovým fotbalistou...

Tvrdí to alespoň jeho osmačtyřicetiletý agent Jorge Mendes, jenž vnesl světlo do neutichajících spekulací ohledně jeho návratu na sever Anglie, kde už zářil v letech 2003 - 2009.

"Nedá se z Madridu odlákat. Láme tam všechny rekordy a váží si ho jako nejlepšího sportovce. Nemůžete ho s nikým srovnávat. V příštích 500 letech žádného takového hráče neuvidíte," vyzdvihoval devětadvacetiletého portugalského kapitána manažer, jehož slova přinesl server aktualne.cz.

Současný kontrakt ho k San Bernabéu váže do června 2018, což znamená, že by ho měl mít Bílý balet pojištěného až do jeho třiatřiceti let. Výše zmíněný agent připustil, že má jeho klient k Rudým ďáblům speciální vztah, nicméně to s ohledem na nejslavnější klub světa s deseti tituly z Ligy mistrů nic neznamená a madridským fanouškům by měl ještě dělat radost více než dekádu...

"Manchester United bude mít vždycky místo v jeho srdci, protože tam strávil šest let. Ale nyní myslí pouze na Real, kde také zůstane. Lidé ví, že je neprodejný, ani kvůli tomu nemusí zkoušet telefonovat. Cristiano Ronaldo ukončí kariéru v Realu Madrid, až mu bude čtyřicet let," citoval web aktualne.cz Mendese, jenž má v portfoliu také Naniho, Mourinha, Coentraa, Di Maríu, Falcaa, De Geu či Valdése.

Bude El Clásico minulostí? Barce může hrozit konec v lize