Pět famózních branek vstřelených z voleje

Pět famózních branek vstřelených z voleje

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Nádherně branky jsou to, co chtějí fanoušci vidět, ale vsítit v rámci soutěžního zápasu branku, který zvedne ze židle i komentátory, to chce hodně umu. Tato pětice ho jistě má, protože tak nádherné branky, jaké vykouzlila z voleje, nevstřelí jen tak někdo.

Tony Yeboah


Bývalý ghanský reprezentant třískl s fotbalem už před dvanácti lety. Ukončil celkem jednadvacetiletou profesionální kariéru, kde si vyzkoušel i německou a anglickou nejvyšší ligovou soutěž. Konkrétně v Anglii byl dva roky u Leeds United a jenom co přišel, v roce 1995, tak se blýskl touto gólovou parádou proti Liverpoolu.


[break]

Wayne Rooney


Neodmyslitelná součást útoku Manchesteru United je už na Old Trafford desátým rokem a za tak dlouho dobu stihl vytvořit mnoho práce. A tvrdě makat začal od příchodu z Evertonu okamžitě, vždyť takto v prvním sezóně za Rudé ďábly nepnul síť neskutečnou dělovkou. Nejen že vyrovnal stav zápasu, ale donutil United otočit a vyhrát celý zápas.


[break]

Paolo di Canio


Nynější kouč Sunderlandu byl za dob aktivního fotbalisty uznávanou persónou, o které se dost dobře vědělo, že umí střely parádně umisťovat z větší vzdálenosti a s malou přípravou. Tuto volej do sítě Wimbledonu z roku 2000 v dresu West Hamu si je nutno připomínat, jedná se totiž o nádherný fotbalový moment.


[break]

Youri Djorkaeff


Devět let byl pozýván do reprezentace Francie jako útočník par excellence. Celkem si zahrál za Galského kohouta dvaaosmdesátkrát a není divu, za svou bohatou kariéru hrál například za Monaco, PSG, Bolton, Blackburn a hlavně za Inter Milán. V italském městě módy pobyl tři léta a památkou na jeho angažmá je tato volej.


[break]

Steve Marlet


Steve ukončil kariéru před dvěma lety v třetiligovém francouzském Red Staru, ve kterém ji v roce 1991 odstartoval. Za jeho slavné přestupy můžeme považovat pětiletou spolupráci s Fulhamem, roční výpomoc ve Wolfsburgu, dva roky hostování v Marseille a jedna sezóna strávená v Lyonu. Do něj přestoupil v roce 2000 a jeho nejslavnější chvíli můžete shlédnou ve videu.