Známe důvody, proč si Torres za Chelsea už nikdy nezahraje

Známe důvody, proč si Torres za Chelsea už nikdy nezahraje

Fernando odešel na dvouroční hostování do AC Milán. I nadále je hráčem Chelsea. Znamená to, že si ještě někdy na Stamford Bridge v modrém dresu zahraje? Je to velice nepravděpodobné. Ve chvíli, kdy mu bude končit hostování v Itálii, bude jeho kontrakt s Chelsea u konce. V našem článku najdete důvody, proč nemá Torres na Stamford Bridge žádnou budoucnost.

Messi neproměnil třetí penaltu ze čtyř a Argentina podlehla Brazílii 2:0

Diego Costa

Devět gólů v sedmi utkáních je silným argumentem. Pokud se mu bude podobným způsobem dařit i nadále, stane se pro fanoušky Blues téměř bohem. Pokud se jím už dávno nestal. Diego Costa vypadá jako muž, který může Chelsea opět dovést za titulem. Jak s ním může soupeřit Torres? Jednoduše nemůže.

[break]
Jak by mohl vypadat národní tým samostatného Baskicka?

Góly

Torres přišel na Stamford Bridge za 50 milionů liber, aby střílel góly. Střelcem týmu se však nikdy nestal. Jeho liverpoolská forma asi zůstala ve městě Beatles. V dresu Chelsea působil nesebevědomým dojmem. Vyrovnat se Drogbovi nedokázal. Navíc mu trvalo 15 zápasů, než se poprvé prosadil. Za tři roky dal 45 gólů, což je na hráče takových kvalit málo.

[break]
Které talentované hráče si Barcelona pořídí, až ji vyprší embargo?

Finanční fair play

Chelsea se v současné době snaží dodržovat finanční pravidla UEFA. Blues se zbavili starších přeplacených hráčů a nahradili je mladšími hráči s menším platem. Odešli například Essien, Lampard a Cole. Citelná úleva pro klubového pokladníka. Torresův plat přešel na účet AC, což je další úspora.

[break]
Potencionální náhrady za prodej Sterlinga: Bude to Hamšík?

V klubu má špatnou nálepku

Jaké jsou dnes nadpisy v novinách? Všechny obdivují Costův gólostroj. Na první pohled se vše zdá být pozitivní. Když byl Torres v Chelsea, provázela ho nálepka drahého hráče téměř všude. Pokud se mu v zápase nepodařilo skórovat, hned byl v novinách označován za hráče, který nemá hodnotu 50 milionů liber. Bylo to negativní jak pro Torrese, tak pro Chelsea.

[break]
Super agent Jorge Mendes a jeho největší přestupové bomby

AC Milán je pro něj správný klub

Torres sám musí cítit, že by bylo hloupé se vracet do západního Londýna. Milánské AC patří mezi nejznámější evropské kluby. Klub se může pyšnit nepřeberným množstvím trofejí. V současné době je klub v období přestavby, kterou má na starosti Filippo Inzaghi. A Torres je součástí této nové klubové éry. Byl by hloupý, kdyby se chtěl vrátit zpět do Anglie.

6 zajímavých reprezentantů, kteří si v kvalifikaci zasluhují pozornost