Jak by vypadala sestava Man Utd s Cristianem Ronaldem?

Jak by vypadala sestava Man Utd s Cristianem Ronaldem?

Naděje Manchesteru United na získání své bývalé hvězdy značně poklesly. Ronaldův agent Jorge Mendes prozradil hodnotu výstupní klauzule svého klienta. Ta má hodnotu neuvěřitelných 800 milionů liber. Proto se domníváme, že Ronaldo už Madrid neopustí. Přesto se pojďme společně podívat, jak by vypadala základní jedenáctka Rudých ďáblů po jeho návratu.

Super agent Jorge Mendes a jeho největší přestupové bomby

Brankář: David De Gea

Proti Evertonu ukázal, že je neoddiskutovatelnou jedničkou United. Byly časy, kdy Anders Lindegaard představoval pro Španěla vážnou konkurenci. To už však neplatí.

Pravý obránce: Rafael

Rafelův start pod Van Gaalem byl kvůli jeho zranění zpomalen. Nyní je však fit a je pro nizozemského kouče první volbou na tuto pozici. Brazilec má výrazné ofenzivní sklony, což se jeho kouči musí líbit.

[break]
6 aktivních, nejdéle sloužících hráčů, jež zasvětili svou kariéru jednomu klubu

Levý obránce: Luke Shaw

I on byl na začátku nového angažmá zbrzděn zraněním. V současné době je zdráv a chce si udržet svoji pozici v základní sestavě. Shaw přišel do klubu za 27 milionů liber a hrát jednoduše musí.

Střední obránce: Phil Jones

Obrana United působí velmi zranitelným dojmem, což ale není Jonesova chyba. Zranil se ještě předtím, než stihl cokoliv spáchat na hřišti. Pokud bude zdráv, bude Van Gaalovou jasnou volbou do středu obrany.

[break]
Chelsea odmítla nabídku na Schwarzera. Co to znamená pro Čecha?

Střední obránce: Marcos Rojos

Doposud není jasné, na které pozici ho trenér bude nasazovat. Už odehrál zápasy na levé straně obrany, ale i v jejích středu. Pokud bude Manchester hrát na čtyři obránce, jeho hlavní konkurencí budou Evans a Smalling.

Štítový záložník: Michael Carrick

Carrick je Van Gaalovým velkým oblíbencem. Ten jeho služeb kvůli zranění využít nemohl. Anglický reprezentant se pomalu vrací do plného tréninku. United potřebují větší kvalitu v defenzivě. Carrick může být řešením.

[break]
Pět týmů složených z hráčů hrajících v Anglii, které by porazily hrdý Albion

Střední záložník: Ander Herrera

Herrera patřil mezi lepší hráče týmu. O to víc jsou jeho zranění frustrující. Může hrát více ofenzivního záložníka nebo na pravé straně v diamantovém rozestavení zálohy. Pokud by však byl v týmu Ronaldo, hrál by Herrera více zezadu - po boku Carricka.

Podhrotový útočník: Wayne Rooney

Jeho pozice by příchodem Portugalce byla ohrožena. Přesto by si své místo v základu uhájil. Nastupoval by pod útočníky. V zádech s Carrickem a Herrerou by se nemusel starat o bránění. Nejlépe hraje ze středu pole. Alternativou by byl Juan Mata.

[break]
Nejlepší zahraniční XI Premier League v její historii

Levý ofenzivní záložník: Ángel Di María

Šikovný Argentinec je jedním z mála hráčů, který by se o svůj post po příchodu Ronalda bát nemusel. Navíc by jim prospěla vzájemná souhra z Realu Madrid. Di María je nejlepších hráčem United v této sezóně.

Pravý ofenzivní záložník: Cristiano Ronaldo

Kdo jiný, že? Pravou stranu zálohy by měl pronajatou v každém klubu na světě. S jeho umístěním by Van Gaal starosti neměl. Hvězdný hráč může hrát prakticky na každé ofenzivní pozici. Je mu to jedno.

Hrotový útočník: Radamel Falcao

Posila z Monaka by se postavila na hrot silné sestavy Rudých ďáblů. V rozestavení 4-3-3 je pro hrotového útočníka pouze jedno místo. Další kvalitní volbou je Robin van Persie. Byl by to jeden z nich.

Známe důvody, proč si Torres za Chelsea už nikdy nezahraje