Moyes chce po katastrofě na Old Trafford vést další velký klub

Moyes chce po katastrofě na Old Trafford vést další velký klub

David Moyes, jenž předčasně skončil na lavičce Manchesteru United, prozradil, že je připravený na další práci v předním evropském klubu. Přitom na Old Trafford vydržel pouze devět měsíců a řada odborníků mu vyčítala právě fakt, že není typem trenéra pro vedení tak velkého klubu.

Moyes převzal v United žezlo po Siru Alexi Fergusonovi, ale velkou díru do světa neudělal. Pod jeho vedením skončili rudí ďáblové daleko za čelem soutěže a ani se nekvalifikovali do evropských pohárů.

Cenné zkušenosti z Manchesteru chce Moyes nyní uplatnit jinde. V létě se spekulovalo, že by mohl zamířit na lavičku Galatasaraye Istanbul, z toho však nakonec sešlo.

„Jsem připravený. Není na co čekat. Dovolenou jsem si už užil a je na čase se vrátit. Cítím, že nejlepší léta mám stále před sebou, pořád jsem mladý manager,“ říká si bývalý kouč Evertonu o další angažmá.

„Stále se musím hodně naučit a převést řadu znalostí do praxe. Když jsem přicházel do Manchesteru tak jsem si myslel, že jsem připravený, ale nebyla to pravda. Bohužel jsem dostal pouze devět měsíců,“ dodal Moyes.

Jak by vypadala sestava Man Utd s Cristianem Ronaldem?