Pět dlouhodobých variant v obraně Chelsea, pokud skončí Terry

Pět dlouhodobých variant v obraně Chelsea, pokud skončí Terry

Kapitán Blues John Terry má na Stamford Bridge platnou smlouvu do konce této sezóny. Poté se bude muset José Mourinho rozhodnout, zda s ním bude prodloužena, nebo se pokusí najít dlouhodobou náhradu za tohoto veterána. Podívejme se na pět možných obránců, kteří by mohli podle webu caughoffside.com nahradit legendu Blues.

Deset hvězd Premier League, kterým by prospělo hostování

5. Raphael Varane


Mourinho si vybudoval dobré vztahy s Varanem ještě při svém působení v Realu Madrid. Od té doby prý stále mladého reprezentanta Francie obdivuje. Ten byl prý v létě nespokojen s nedostatkem prostoru na trávníku a toho by mohl portugalský stratég využít a přivést ho na Stamford Bridge.

[break]
Osm hvězd Realu, o které může bílý balet v lednu přijít

4. John Stones


Dvacetiletý mladík z reprezentace Anglie se během posledních pár měsíců etabloval do prvního týmu Evertonu a velmi slibně se i zabydlel. Kdyby ho netrápily problémy se zraněními, mohl by dosahovat ještě větších kvalit. Pro Blues by to byl jistě pro jeho nízký věk dlouhodobý nákup, který by se měl vyplatit. Umí zahrát nejen ve středu obrany, ale i na pravé straně.

[break]
Šest nejzajímavějších hráčských výměn v lednovém okně

3. Marquinhos


Brazilský reprezentační obránce působí již druhým rokem ve francouzském velkoklubu Paris Saint-Germain. Svou kariéru započal v Corinthians odkud putoval do AS Řím. Loňské léto o něj měli zájem Blues, ale on v Paříži zůstal. Francouzská média však naznačují, že se prý v PSG necítí dobře a mohl by změnit působiště.

[break]
Nejlepší zahraniční XI Premier League v její historii

2. Kyriakos Papadopoulos


Řecký reprezentační obránce již v mládí zamířil do německé Bundesligy. Ze Schalke byl uvolněn na hostování do Bayeru Leverkusen a pokud by v létě Terry skutečně skončil, jeví se jako velmi vhodná alternativa. Talentu má Papadopoulos dostatek a celou kariéru ještě před sebou.

[break]
Které talentované hráče si Barcelona pořídí, až ji vyprší embargo?

1. Antonio Rudiger


Německý obránce Stutgartu by byl výrazně levnějším nákupem než Varane. V létě se hojně spekulovalo o jeho odchodu do West Hamu, ale on se rozhodl v Bundeslize zůstat. V jednadvaceti letech by se Chelsea mohl pro něj jevit jako stěžejní výzva jeho rodící se kariéry.

Ramsey z Arsenalu: Do pekla a zpět