Szczesny: Nemyslím si, že by Chambers podlehl pýše

Szczesny: Nemyslím si, že by Chambers podlehl pýše

Bývalá hvězda Southamptonu Calum Chambers prokazuje svůj talent i v dresu Arsenalu, kam 28. července letošního léta zamířil. Přestupní částka nebyla zveřejněna, přesto se Wengerovi nákup náramně vyplatil a devatenáctiletý mladík se stal součástí základní sestavy. Jeho výkony chválí i polský reprezentační brankář hájící branku Gunners Wojciech Szczesny.

Kdo vládne tabulce nelépe placených trenérů tohoto roku?

Brankář chválí Chamberse za brilantní vstup do nové sezóny v dresu Arsenalu. Devatenáctiletý nováček na Emirates Stadium předvádí zářné výkony, kterých si povšiml i reprezentační kouč Anglie Roy Hodgson a povolal obránce do reprezentace na kvalifikační zápasy na Euro 2016.

„Je to podivné, že tak teprve devatenáctiletý hráč se takhle rychle zabydlí v jednom z nejlepších týmů Anglie. Obdivuji jeho jistotu při hře. Přesto je Calum velmi skromný a klidný. Důvěru na hřišti vrací skvělými výkony. Umí pomoci v útoku a ihned se vrátit zase zpět na své místo,“ prohlásil Szczesny.

„Je radost ho vidět pracovat s míčem. V obraně je jistý a velmi silný. Je to velmi cenná posila našeho kádru. Byl na něj vyvíjen velký tlak, ale on ho i ve svém věku bravurně ustál a stal se ihned hráčem základní sestavy,“ dodává brankář Arsenalu.

Pět dlouhodobých variant v obraně Chelsea, pokud skončí Terry