Čechův agent zmínil mezi zájemci také United a Liverpool

Čechův agent zmínil mezi zájemci také United a Liverpool

Podle manažera Petra Čecha Viktora Koláře patří mezi potenciální zájemce o lednový podpis českého reprezentačního brankáře také tradiční ostrovní giganti Manchester United a Liverpool.

Hvězdná jedenáctka hráčů Premier League, kteří v Anglii vyhořeli

K jeho brzkému odchodu ze západního Londýna se schyluje. V jeho souvislosti už byl zmíněn i úřadující italský vicemistr AS Řím, ve kterém by se na tamním Olympijském stadionu bývalý gólman Sparty či Rennes potkal se svým někdejším spoluhráčem Ashley Colem.

Kolář však rozhovory s trenérem Vlků z věčného města Rudi Garciou bagatelizoval a trval na tom, že pro jeho klienta existuje celá řada možností a seznam nápadníků je rozsáhlý.

"Aktuálně nemohu potvrdit nic. Musím se potkat s Petrem a společně si musíme o jeho budoucnosti promluvit. V tuto chvíli ale můžu říci, že jsem s vedením Říma nemluvil," citoval Koláře portál givemesport.com.

TOP 13 nejpopulárnějších evropských klubů na Facebooku

"Existuje mnoho možností, nejen jedna. O Petra projevuje zájem mnoho týmů. Řím, Real Madrid, Liverpool, Manchester United. Můžeme mluvit s mnoha kluby, které o něj projevily zájem," pokračoval manažer dlouholetého hráče Blues.

United se však nejeví moc pravděpodobně. Španěl David De Gea je brán za jednoho z nejlepších brankářů Premier League a je nepravděpodobné, že by se měl vydat směr Old Trafford, protože by to znamenalo, že by se opět posadil na lavičku.

Reds už se zdají být realističtější možností pro pravidelné herní vytížení. Ohledně dlouhodobé budoucnosti Belgičana Simona Mignoleta se totiž na Anfield Road stále pochybuje a kdo ví, jak to nakonec dopadne s Víctorem Valdésem, jenž je s osmnáctinásobným anglickým šampionem spojován již řadu týdnů.

"Petr chce být v klubu, který pravidelně hraje Ligu mistrů, to je jeho největší touha. Chce být opět důležitým protagonistou velkého týmu ve velkém klubu s velkými ambicemi," uzavřel Viktor Kolář na adresu borce, jenž v anglické metropoli pobírá plat 100 tisíc liber týdně.

Permanentka na Arsenal? Dvacetkrát dražší než na Bayern či Barcu!