Pět možných hráčů, kteří by mohli nahradit Tourého

Pět možných hráčů, kteří by mohli nahradit Tourého

Přestože se Yaya Touré pomalu vzpamatovává ze smrti svého bratra Ibrahima, který v létě podlehl rakovině, stále více se mluví o jeho lednovém odchodu z Manchesteru City. Jednatřicetiletý reprezentační záložník Pobřeží slonoviny sice začíná opět střílet branky a je platným hráčem na hřišti, nicméně kouč Citizens Manuel Pellegrini má už plnou hlavu variant, kterými by jeho místo zaplnil a ještě více zefektivnil. Podívejme se na pět tváří, které podle webu Caughtoffside figurují v možnosti příchodu na stadión Etihad.

Sedm anglických fotbalistů, kteří si zahráli německou ligu

5. Miralem Pjanič (AS Řím)


Čtyřiadvacetiletý reprezentant Bosny a Hercegoviny působí v Serii A, kde hájí barvy AS Řím. Pjanič je považován za jednoho z nejslibnějších mladých záložníků v Evropě. Ve francouzské a italské lize nabral nespočet zkušeností a odehrál více než 200 zápasů. V reprezentaci si připsal 55 startů. The Guardian ho v roce 2013 zařadil do stovky nejlepších hráčů na světě. Římané s ním mají smlouvu do roku 2018 a jeho vyplacení jistě nebude levné.

[break]
TOP 40 nejlepších hráčů Premier League všech dob

4. Paul Pogba (Juventus)


Jednadvacetiletý bývalý hráč Manchesteru United v Itálii jen kvete, což následně předvádí i v reprezentaci Francie. Očekává se, že v roce 2016 na ME v domácím prostředí bude patřit k hlavním tahounům své země. V Juventusu brzy dosáhne 100 zápasů a na svém kontě má již 15 přesných zásahů.

[break]
Nejpřeceňovanější jedenáctka světa

3. Arturo Vidal (Juventus)


Hvězda chilského reprezentačního výběru zářila především na letním světovém šampionátu v Brazílii. Dlouhodobý zájem o Vidala projevuje Manchester United, v posledních týdnech se do honu o jeho podpis zapojil i Real Madrid. Juventus by rád svého záložníka v Turíně udržel, ale pokud přijde tučná nabídka, odolat nejspíše nepůjde.

[break]
Nejpřeceňovanější jedenáctka světa

2. Mesut Ozil (Arsenal)


Německá reprezentační hvězda už nezáří jako před příchodem na Emirates v roce 2013, když ho Wenger získal za 42 milionů liber z Realu Madrid. Manchester City se netají zájmem o tohoto šestadvacetiletého záložníka, záleží však na Gunners, za kolik ho uvolní, pokud tedy vůbec.

[break]
Kluby, které si postavení mezi elitou neužily více než sezónu

[h3]

1.Ross Barkley (Everton)

[/h3]Dvacetiletý anglický talent z Evertonu se už pomalu zabydluje i v národním týmu. O jeho služby měli Citizens zájem již v létě, ale trvalý přestup Everton odmítl. Poslední správy na ostrovech však poukazují na neutichající snahu ho do svých řad získat a spekuluje se o částce padesáti milionů liber. Přestože v Premier League odehrál Barkley jen pouhých 46 utkání, jeho cena a sláva jde strmě nahoru.

7 hráčů La Ligy, na které si brousí zuby Manchester United