6 hráčů Premier League, kteří hráli loni podstatně lépe

6 hráčů Premier League, kteří hráli loni podstatně lépe

Každou sezónu není posvícení, což platí i o hráčích ostrovní Premier Legue, kteří v posledním ročníku zářili a letos vykazují hluboký pokles formy. Samozřejmě se nemusí jednat o dlouhodobý stav, ale jména, které v žebříčku použil caughtoffside, rozhodně zatím tuto vizitku mají. O koho tedy jde?

Fábregas má nakročeno, aby připravil Henryho o rekord

6. Aaron Ramsey


Tento Velšan byl v minulé sezóně nezastavitelný. Na Emirates těžili z jeho formy, která přinesla celkem 16 branek. Ramsey se prosadil i ve finále Community Shield s Manchesterem City a dopomohl k výhře 3:0. Jenže již nyní se mluví o tom, že na své výsledky nenaváže.

5. Romelu Lukaku


Jednadvacetiletý belgický klenot byl na Stamford Bridge nedoceněným hráčem, a tak poslední dva roky putoval po hostováních. Evertonu se jeho práce natolik zalíbila, že ho v létě za 27 milionů liber zakoupila. Jenže zatímco v minulé sezóně zaznamenal Lukaku 15 branek, po jedenácti kolech letošního ročníku Premier League jsou jeho gólové trefy pouze čtyři.

[break]
Bale prý bude nejlepší hráč na světě vyhraje Zlatý míč

4. Steven Gerard


Liverpoolský kapitán dal po světovém šampionátu přednost již jen svému milovanému klubu a rozloučil se s reprezentační kariérou. Zatímco jeho práce v záloze byla v předešlém ročníku nejvyšší anglické klubové soutěže nedozírná, v té probíhající je tomu právě naopak. I proto se hodně mluví o jeho odchodu z Anfield.

3. Yaya Touré


Kanonýr z Pobřeží slonoviny dopomohl Citizens v minulé sezóně výraznou měrou k titulu, když v pětatřiceti zápasech zaznamenal 20 branek. V novém ročníku Premier League se hráč spíše trápí, což dokazuje jeho jediná trefa, zatímco o karty nouzi nemá. I jeho jméno je spojováno se změnou zaměstnavatele.

[break]
Suárez o údajné nadváze, návštěvě psychologa i Zlatém míči...

2. Christian Eriksen


Nejlepší hráč Spurs v poslední sezóně nemůže najít svou původní formu a tak nějak se ztrácí na hřišti. Jeho tvůrčí kreativita je pryč, což jen podtrhuje mizérii Tottenhamu v rozehrané soutěži. Dánský ofenzivní záložník sice v sedmi zápasech již třikrát skóroval, ale stále se jedná jen o stín jeho kvalit.

1.Rickie Lambert


Anglický reprezentační útočník zaznamenal v předchozích dvou sezónách v dresu Southamptonu vždy dvouciferný počet branek. Po devíti zápasech u Reds ale stále září nula, kterou zřejmě zatím nepřekoná. Skvělý nákup za 4 miliony liber se začíná projevovat jako špatný a předpokládá se, že Lambert se na Anfield dlouho neohřeje.

Ronaldo má další primát a utíká Kollerovi