Arsenal? Seaman tvrdí, že by dělal Čech dvojku i tam...

Arsenal? Seaman tvrdí, že by dělal Čech dvojku i tam...

Britský list The Sun napsal, že o Petra Čecha stojí kromě italského AS Řím také městský rival Blues Arsenal Londýn, který je údajně ochoten poslat za českou reprezentační jedničku na Stamford Bridge 7 milionů liber (jen pro připomenutí - Chelsea za něj před více než dekádou dala Rennes 13 milionů eur).

6 hráčů Premier League, kteří hráli loni podstatně lépe

Proti přestupu však hovoří jedna zásadní věc. Portugalský manažer José Mourinho by určitě nechtěl posílit konkurenční tým, který patří k těm rivalům, kteří s Chelsea soupeří o anglický primát. V potaz je brát i dlouhodobou rivalitu mezi "Special One" a Arséne Wengerem.

Proti přestupu v rámci britské metropole už se vyjádřil také někdejší gólman Arsenalu i Albionu David Seaman, který si nemyslí, že by dokázal bývalý brankář Sparty vystrnadit ze svatyně Kanonýrů aktuální polskou jedničku Wojciecha Szczesného, jenž už nasbíral v první anglické lize za svého chlebodárce více než 150 startů a součástí slavného klubu z Emirates Stadium je od teenagerovského věku.

"Wojciech měl v minulé sezóně svou nejlepší sezónu v Arsenalu a nemyslím si, že by měl kdokoliv šanci ho z pozice jedničky vystrnadit, protože nedělá žádné chyby," chválil čtyřiadvacetiletého strážce svatyně webem sport.cz citovaný Seaman, který by to samé o dlouholetém brankáři Blues říci nemohl.

Čtyři důvody, proč je třeba s Čechy v Evropě začít počítat