Škatulata hejbejte se mezi Realem Madrid a Manchesterem City?

Škatulata hejbejte se mezi Realem Madrid a Manchesterem City?

Real Madrid a Isco? Jak toto spojení budou dlouho platit? To se neví... O talentovaného španělského záložníka se totiž opět začal vehementně zajímat Manchester City a vzhledem k okolnostem se případný Iscův odchod na Etihad Stadium nejeví vůbec nereálně.

Citizens totiž hodně stáli i o Reuse, jenž je však v hledáčku Realu Madrid. Je tedy možné, že se anglický mistr schválně z boje o německého reprezentanta stáhl, aby měl větší šanci získat Isca. Navíc z Manchesteru chce Real ulovit útočníka Sergia Agüera a Isco by mohl být pro Manuela Pellegriniho alespoň částečnou kompenzací.

Případnému transferu nahrává i fakt, že manažer City Manuel Pellegrini Isca moc dobře zná. Před jeho loňským přestupem do Realu ho totiž vedl v dresu Málagy a nyní by tak opět mohli spojit své síly.

Na druhou stranu letos dostává v dresu bílého baletu dvaadvacetiletý Isco mnohem více prostoru. V klubu už totiž nepůsobí Ángel Di María a navíc je zraněný Luka Modrič.

Letos odehrál Isco čtrnáct ligových duelů, v nichž dal dva góly a dalších pět připravil. Solidní číslo najdeme i u přesnosti přihrávek, která je 89 %.

Jak by mohla v létě vypadat základní jedenáctka Realu?