Ödegaard si šplhá u Ronalda: Smazal staré ódy na Messiho

Ödegaard si šplhá u Ronalda: Smazal staré ódy na Messiho

Šestnáctiletý záložník Martin Ödegaard, od něhož se budou v následujících letech čekat velké věci, se postaral o první mediální kauzu a to ještě za Real neodehrál ani jeden zápas.

Trenér Liverpoolu: Chování Costy je pro mě zklamáním

Na svém oficiálním Twitteru totiž mladý norský reprezentant velmi rychle smazal odkazdy, v nichž chválil hvězdu konkurenční Barcelony Lionela Messiho.

Posléze na přímou novinářskou otázku, zda má raději Messiho, nebo cristiana Ronalda, zůstal diplomatem a pochopitelně ukázal na svého nového klubového spoluhráče ze San Bernábeua.

Pokud jde o jeho nejbližší vytížení ve španělské metropoli, měl by pendlovat mezi Ancelottiho áčkem a Zidaneho rezervou - s Cristianem Ronaldem a spol. by měl trénovat a za béčko hrát: "Jsem nadšený, že budu trénovat s prvním i druhým týmem. A když mě Carlo Ancelotti povolá, abych hrál, bude to splněný sen," publikoval sport.cz slova talentovaného Ödegaarda.

A kde vidí své místo? Samozřejmě ve středu zálohy: "Mám rád míč. Proto bych rád hrál tam, kde se s ním budu nejčastěji potkávat," zakončil sportem.cz citovaný norský teenager, jenž se stal po domluvě s Bílým baletem nejbohatším fotbalistou své věkové kategorie.

Nizozemci zavádějí video, zatímco Češi líbají Blatterovi zadek!