Komu se moc nechce stěhovat na Camp Nou či Old Trafford?

Komu se moc nechce stěhovat na Camp Nou či Old Trafford?

Brazilský obránce Marquinhos před pár dny přiznal, že obdržel nabídky od Manchesteru United a Barcelony. Vábení, které si jen málo hráčů dovolí odmítnout a zůstat u svého současného chlebodárce. Jenže dvacetiletý brazilský talent je ve svém nynějším působišti velmi spokojen a navíc vedení si ani nepřeje, aby klub opustil. Očividné, že je s ním počítáno do budoucna.

Kdo se zdál Realu příliš ošklivý na to, aby si zasloužil být v týmu?

Marquinhos v médiích nedávno připustil, že nabídky od těchto věhlasných velkoklubů jsou již na stole. Z Old Trafford přišla údajně již v létě, ale pařížský gigant řekl rezolutně ne. V roce 2013 přišel do PSG za 31,4 milionů liber z AS Řím a od té doby je jeho jméno skloňováno s Premier League. Rudí ďáblové se prý vehementně snaží Marquinhose do svých řad přivést, ale PSG je připraveno odolat i nejvábnějším nabídkám.

„Ano, Manchester mě chtěl a Barca taky,“ prozradil Brazilec. „Prostě mluvily o svém zájmu a oznámily konkrétní nabídky, ale PSG jim nedalo žádnou naději. To mi dává jistotu, že jsou s mou prací spokojeni. Kouč si mě pochvaluje. Pokud si mě nechají, bude to skvělé znamení, že tu mám budoucnost. Jsem tu opravdu šťastný. Chci se zde usadit, ale poslední slovo má prezident klubu,“ dodává Marquinhos.

Kdo se zdál Realu příliš ošklivý na to, aby si zasloužil být v týmu?