Kdo touží na Camp Nou po Zlatém míči víc než Messi? Suárez to ví!

Kdo touží na Camp Nou po Zlatém míči víc než Messi? Suárez to ví!

Hvězda Barcelony a uruguayské reprezentace Luis Suárez příliš po ocenění Zlatý míč zase tolik neprahne, ale prozradil, kdo z jeho spoluhráčů po něm doslova šílí. Cenu pro nejlepšího hráče planety vyhrál jako poslední portugalský kanonýr ve službách Realu Madrid Cristiano Ronaldo, který za sebou nechal Suárezova spoluhráče Lionela Messiho. Ten to však údajně není!

Kvintet momentů Ronalda, které si za rámeček rozhodně nevloží

Bývalý hráč Liverpoolu se domnívá, že nejvíce po Zlatém míči touží brazilský reprezentační kapitán Neymar, kterého pasuje i do role budoucího držitele tohoto ocenění. „Je to velmi odhodlaný hráč a já jsem přesvědčen, že toto ocenění minimálně jednou získá,“ prohlásil Suárez pro Sport Bible.

Neymar se dostal pod palbu kritiky díky nedělnímu El Clasicu, ve kterém se střelecky neprosadil a volil sobecké zakončení, místo aby právě Suárezovi nahrál do lepšího postavení. Jenže uruguayský střelec žádnou zášť necítí a svého hráče podporuje i nadále. „Po jeho průniku pokračoval dále sám. Mohl volit přihrávku, ale je známé, že útočníci jsou sobečtí,“ dodal osmadvacetiletý Suárez, který u Katálánců neznamenal příliš zářný start, neboť musel čtyři měsíce respektovat zákaz hrát po kousnutí Giorgia Chielliniho na světovém šampionátu v Brazílii.

Smáznou Španělé Ukrajinu? Vyloupí Italové Bulharsko? Tipujte