Bude Ronaldo potrestán za svou gólovou oslavu na Camp Nou?

Bude Ronaldo potrestán za svou gólovou oslavu na Camp Nou?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Fotbal se dostává do sfér, ve kterých si mohou jeho představitelé dovolit méně a méně, s tím, že zatím poslední případ se stal trojnásobnému držitelovi Zlatého míče Cristianu Ronaldovi...

Byl jsem lepší než Messi i Ronaldo! Kdo se opovážil?

Někdejší gólostroj Sportingu Lisabon či Manchesteru United v nynějších službách Bílého baletu totiž může pykat za svou oslavu jednatřicáté ligové trefy v sezóně Primera Division, které dosáhl na barcelonském Camp Nou.

Třicetiletý portugalský reprezentant tišil pantomimou s prstem před ústy fanoušky Barcelony, které měl svým gestem provokovat...

"Při posuzování provokujících gest nebo jiného chování, které by po brance či jakékoliv jiné situaci mohlo vyvolávat násilnosti mezi fanoušky, musíme být velmi ostražití. Takové projevy je třeba pokutovat - ať už finančně, či distancem," nechal se slyšet sme.sk citovaný prezident Unie ligových klubů Javier Tebas.

Španělská federace si dává na jakékoliv provokace a spouštěcí elementy nepokojů pozor od listopadového úmrtí fanoušky Deportiva La Coruňa, který zemřel při potyčce v Madridu před duelem s tamním Atlétikem.

Arsenal má jít po Smallingovi, Kovačič ho ale neposílí