Navas to nevzdal: Chci Casillase vystrnadit z pozice č. 1

Navas to nevzdal: Chci Casillase vystrnadit z pozice č. 1

Osmadvacetiletý kostarický brankář Keylor Navas dal jasně najevo, že se nespokojí s pozicí na lavičce a i nadále se bude snažit přesvědčit hlavního kouče Bílého baletu Carla Ancelotti, že mezi tři tyče Realu patří on.

Pět prestižních destinací pro Falcaa?

Ambiciózní hráč, jenž dorazil na San Bernabéu v létě 2014 z provinčního Levante po úspěšném světovém šampionátu v Brazílii, zdůraznil, že udělá vše, co je v jeho moci, aby přemístil Ikera Casillase na jeho náhradnickou pozici a sám byl první klubovou volbou.

Nutno říci, že zatím se mu to i přes nekonzistentní formu španělského rekordmana nepodařilo. I přesto je i nadále odhodlán ve španělské metropoli uspět a bude se snažit o to, aby se stal gólmanem č. 1.

"Nejsem ten, který by danou situaci přijímal. Nechci se vzdát jen tak snadno," citoval španělský deník AS slova někdejšího fotbalisty Deportiva Saprissa či Albacete. "Vím, že současná pozice není ta, jakou bych si přál, ale vydám ze sebe to nejlepší, budu silnější a budu se prát, abych ji změnil," pokračoval náhradník aktuálně druhého celku Primera División.

"Není to poprvé, co jsem se ocitl v takové situaci. Nejsem frustrovaný, i když je pravda, že chci víc," doplnil. "Pořád se snažím učit. Je pro mě ctí být v Realu Madrid a každý den se pokouším dokázat, proč mě do tohoto klubu přivedli a že to nebylo náhodou," zakončil Navas, jenž dosud nastoupil ve všech soutěžích v osmi zápasech a na své konto si připsal tři čistá konta.

San Bernabéu opouští další Mourinhův oblíbenec...