Neřekl bych, že je Sparta v nějaké krizi, podotkl Kopic

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Dlouhodobý objekt sparťanského zájmu Jan Kopic z Baumitu Jablonec si pohárové vyřazení nejslavnějšího českého klubu užíval...

Nastal čas, aby se Sparta zbavila Váchy, opakuje Luhový. Proč?

"Co tu jsem, jsme potřetí hráli v poháru proti Spartě a vždycky jsme s nimi vypadli, tak teď jsme je konečně vyřadili," ulevilo se svěřenci Jaroslava Šilhavého, jehož slova vyšla na webu fkjablonec.cz.

Sám krajní středopolař k tomu pomohl jednou brankou: "Poslední tři kola jsem trefil konstrukci brány, takže jsem rád, že to tam konečně padlo," pokračovala v hodnocení duelu opora severočeského mužstva.

Jeho Baumit šel dál po celkovém výsledku dvojzápasu 3:2: "Takovéto zápasy jako se Spartou nebo s Plzní, to si prostě vytvoříte dvě tři gólovky, do víc se jich většinou nedostanete a je na vás, jestli je proměníte. My jsme dvě proměnili a to rozhodlo. Ze začátku jsme ale měli štěstí. Krejčí tam z malého vápna přestřelil, to byla taková naše malá smrt. Pomohlo nám, že tu velkou šanci nedali, my jsme pak dali z penalty na 1:0 a poté zvýšili na rozdíl dvou gólů. Druhý poločas Sparta hrála do plných a my jsme jí k ničemu moc nepustili. Hlavně když jsme v druhém poločase potřebovali neinkasovat, tak to obrana výborně ubránila. Ale pochválil bych celý tým, snažili jsme se nahoře napadat jejich rozehrávku. Sparta je na tom kombinačně dobře, takže nás chvílemi přehrávala, ale naše obrana si s tím poradila. Neřekl bych, že Sparta je v nějaké krizi. Když koukám v televizi, oni vyhrávají, soupeře většinou přehrávají a to o hodně," doplnil na klubovém webu Kopic, jenž dodal i přání na semifinálového soupeře: "Těžko říct. Třeba Liberec, ať nemusíme nikam daleko jezdit," zakončil čtyřiadvacetiletý fotbalista.