Brozany kvalitní, ale Admira lepší

Lídr přeboru Ústeckého kraje zahrál v ryze přátelském večerním utkání dobře a zanechal v Kobylisích lepší dojem než týmy z přeboru Prahy, které letos na umělé trávě Admiry také hrály – Aritma, Dukla a Tempo. Přesto Brozany, které trénuje bývalý brankář Admiry Fišer a hraje za ně bývalý stoper kobyliského mužstva Bouda, odjely s dvoubrankovou porážkou.

Admira Praha – Sokol Brozany 3:1 (2:0)
Branky: 6. minuta – Mičkův dlouhý centr brankář hostí podcenil a Martinic ho přehlavičkoval na 1:0; 12. minuta – faul na Martinice v pokutovém území potrestal Margolius a z penalty zvýšil na 2:0; 48. minuta – domácí Štochl odhlavičkoval míč přímo na kopačku hostujícího Boudy, který bombou snížil na 2:1; 74. minuta – Martinic vtipně hlavou prodloužil rohový kop a Margolius se trefil přesně pod břevno brozanské branky. Zvýšil na 3:1 a definitivně uhasil naděje Severočechů na remízu.
Pískal sudí Rod.

Admira: Michal – J. Paulín, Margolius, Ondrík, Mičko – Vobořil, Martinic, Kubice, Houzar - Deré, Marousek. V průběhu hry se do hry dostali i brankář Klíma a v poli pak Lenz, Štochl, Woth, Jehlička a Machata.