Olomouc přišla o obránce Hudce

Olomouc v dnešním přípravném utkání zdolala druholigový Hradec Králové 3:2, když v nepříznivě se vyvíjejícím duelu prohrávala během první půle už o dvě branky. Hanáci ale díky trefám Škerleho, Šedivého a Pulkerta dokázali zápas otočit.

"Ve druhé půli jsme hráli na dva útočníky, zúžili jsme hřiště, hráli agresivně a utkání otočili," uvedl po utkání olomoucký kouč Vlastimil Petržela. Sigma v utkání ale přišla o obránce Martina Hudce, který v jednom ze soubojů utrpěl otřes mozku a musel být převezen do nemocnice.

Zápas nedohrál ani klíčový obránce Roman Hubník, toho už po 24 minutách střídal právě Hudec. O Hubníka intenzivně usiluje FK Moskva, který za zadáka české jednadvacítky nabízí údajně až sto milionů korun. Během víkendu by mohlo být rozhodnuto o tom, zda se přestup uskuteční.

Výsledek:

Sigma Olomouc - Hradec Králové 3:2 (1:2)
Branky: 45. Škerle, 51. Šedivý, 85. Pulkert - 10. Šmarda, 37. Munster. Rozhodčí: Kabyl - Buřil, Berka Diváci: 50
Sestava Olomouce: Černý - Škerle, R. Hubník (24. Hudec, 50. Komárek), Šedivý, Vepřek - Janotka (46. V. Schulmeister), Hořava, Melinho, Pulkert, Štěpán - Petr (46. M. Hubník). Trenér: Petržela

[ 16. 2. 2007 - ČTK | Foto: MARSfoto ]