Posily už nečekáme, řekl Uhrin. A co Škoda, který nehrál?

Posily už nečekáme, řekl Uhrin. A co Škoda, který nehrál?

Ačkoliv se nový kouč Slavie Dušan Uhrin na začátku přípravy vyjádřil v tom smyslu, že by moc rád nejlepšího střelce sešívaného souboru Milana Škodu ve svém kádru udržel, na to, že by druhý nejlepší střelec Synot ligy v Edenu vydržel, není zrovna nízký kurz.

Bednář si mylně myslel, že mu Ščasný dá šanci. Kde zakotví?

Když hrála Slavia turnaj v Čelákovicích, Škoda nehrál a byl pouze mezi diváky, s tím, že svou nejbližší budoucnost odmítl komentovat. "Dostal dva dny volna, proto nehrál. Nic víc za tím nehledejte. Potřebujeme, aby byl v pohodě. Samozřejmě s ním počítám," pronesl na stránkách sport.cz bývalý kouč Plzně či Mladé Boleslavi.

Agent bývalého útočníka Bohemians 1905 už dříve prozradil, že je o Škodu zájem nejen v domácí soutěži, ale také ve druhé bundeslize, Belgii či Turecku.

Pokud jde o nové tváře, Uhrin toho moc neprozradil. "Posily už nečekáme. Pracujeme s hráči, kteří tu jsou. A jaké problémy řešíme, si necháme pro sebe," pokračoval webem sport.cz citovaný syn trenéra vicemistrů Evropy z roku 1996, o jehož středopolaře Radka Voltra, jehož zatím v Synot Tip Areně neupsali, má mimochodem zájem Liberec.

Pavlenka je finančně nejnáročnější varianta, přiznal Šilhavý