Paixao: Rád jsem na správném místě ve správnou chvíli

Paixao: Rád jsem na správném místě ve správnou chvíli

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] To, co prosáklo již v minulém týdnu, se potvrdilo. další letní posilou českého vicemistra z letenské Generali arény se stal třicetiletý Portugalec Marco Paixao, jenž přichází do metropole jako volný hráč z polského Slasku Wroclav.

Scolari si stahuje do Číny hvězdy, po Paulinhovi má i Robinha

"Jsem velmi šťastný, že jsem podepsal smlouvu právě se Spartou. Těším se na tuhle novou výzvu a věřím, že pomůžu klubu svými výkony splnit cíle," uvedl odchovanec portských Draků, jenž se slavnému pražskému S zavázal na dva roky do června 2017.

Paixao může hrát jak v útoku, tak na křídle, čímž připomíná univerzála Václava Kadlece, jenž se vrátil do Eintrachtu Frankfurt. "Rád jsem na správném místě ve správnou chvíli a dávám góly. To je nejdůležitější pro každého útočníka," pokračoval na klubovém webu nový svěřenec Zdeňka Ščasného, jenž by nemusel mít výraznější problém ani s češtinou. "Nemám problém mluvit polsky a vím, že je to hodně podobné češtině, takže by pro mě mělo být jednodušší naučit se česky. Například pozdrav je podobný, takže nové spoluhráče už jsem zdravil na půl česky a na půl polsky," zakončil někdejší fotbalista skotského Hamiltonu či španělského Logronesu, jehož slova publikovaly stránky sparta.cz.

Bohemia Casino – vyzkoušejte online automaty a ruletu za pouhou 1 korunu!