Jihlava kráčí od prohry k prohře. Ta s Galatasaray ale nebolela

Jihlava kráčí od prohry k prohře. Ta s Galatasaray ale nebolela

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Letní příprava zatím Jihlavě vůbec nevychází. Z osmi zápasů totiž odešli svěřenci trenéra Luďka Klusáčka poraženi hned sedmkrát a zejména šestigólové debakly s Duklou Praha či Slovanem Bratislava bolely.

Koubek: Hráči jsou frajeři, nechodí si stěžovat nebo poplakat

Poslední neúspěch s tureckým obrem Galatasarayem Istanbul (1:2) však Vysočinu tolik mrzet nemusel, protože v něm účastník Synot ligy nepředvedl špatný výkon.

"Proti tureckému mistrovi jsme podali náš dosud nejlepší výkon v přípravě. Těší mne, že všichni hráči odvedli maximální výkon a prezentovali se statečnou a odvážnou hrou, což bylo naším předzápasovým cílem," citoval server idnes.cz slova bývalého kouče Bohemians 1905, jenž vede mužstvo od prosince loňského roku.

Spokojen nebyl jen osmačtyřicetiletý trenér, ale i hráči. "V zápase proti Galatasarayi nemohl nikdo očekávat, že budeme soupeře přehrávat. ejich síla byla v tom, že měli tři šance a dali dva góly. Zatímco my jsme měli těch náznaků a rozjíždějících se akcí daleko více, ale nedokázali jsme přidat druhou branku. Soupeř sice nenastoupil v plné sestavě, ale hráči, kteří byli na hřišti, ukázali svoji kvalitu. Jejich individuální technická vyspělost byla na vysoké úrovni. Prohra 1:2 tak pro nás není žádnou ostudou. To byly spíš ty předešlé výsledky. Osobně to určitě vnímám jako povzbuzení. Ověřili jsme si, že pokud hrajeme jako tým a taháme za jeden provaz, můžeme být nepříjemní pro každého," pokračoval obránce Jiří Krejčí, jehož slova vyšla na webu idnes.cz.

Jediným střelcem Vysočiny byl Mešanovič. Za tým, který má na soupisce Sneijdera, Yilmaze, Felipe Mela, Hamita Altıntopa, Musleru či Podolského, dvakrát skóroval jednadvacetiletý středopolař Sinan Gümüs, jenž dorazil do Istanbulu loni v létě ze Stuttgartu.

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!