Pilař může podle agenta odejít. Plzeňské vedení je překvapeno

Pilař může podle agenta odejít. Plzeňské vedení je překvapeno

Ačkoliv generální ředitel Plzně Adolf Šádek před pár dny avizoval, že Štruncovy sady už žádný hráč neopustí, agent Václava Pilaře tvrdí něco jiného...

Výherní automaty s miliónovými jackpoty. Vyzkoušejte zdarma.

"Václav má od Plzně svolení, že může přestoupit jinam," pronesl na stránkách aktualne.cz záložníkův manažer Jiří Stejskal, jenž doplnil, že by se tak stalo v případě, že nápadník splní finanční podmínky západočeského celku.

"Pokud se ta věc zrealizuje, tak na konci srpna. Na kvalifikace evropských pohárů chce mít ještě Plzeň hráče stoprocentně k dispozici," pokračoval webem aktualne.cz citovaný Stejskal, podle jehož názoru se v současnosti vygenerovaly zájemci z Turecka a Německa.

Vyjádření manažera ohledně někdejší opory hradeckých Votroků se plzeňskému vedení moc nepozdává. "Jedná se o naprostý nesmysl. Jiřímu Stejskalovi se na přímou otázku ohledně možného odchodu Václava Pilaře dostalo za klub standardní odpovědi - o jakýchkoliv relevantních nabídkách se můžeme bavit, nicméně prioritou je vždy sportovní koncepce Viktorie, ekonomické parametry a v neposlední řadě důraz na hráče a jeho vývoj. Toto platí pro všechny případné zájemce o hráče Viktorie. Od Jiřího Stejskala jsme nedostali žádnou konkrétní nabídku, Viktoria není s žádným klubem v jednání. Z vyjádření agenta jsme tak překvapení my i samotný Václav," osvětlil na webu idnes.cz funkcionář z Doosan arény Šádek.

Šestadvacetiletý Pilař už si v minulosti vyzkoušel dvě bundesligová angažmá ve Wolfsburgu a Freiburgu.

Koubek: Hráči jsou frajeři, nechodí si stěžovat nebo poplakat