Memoriál Jiřího Kolína - ROYAL CUP 2007 zná prvního finalistu

V sobotu se odehrály v rámci ZT mužů - Memoriál Jiřího Kolína - ROYAL CUP 2007 první dva zápasy o umístění. Nejprve na hřišti Štěpničná ve skupině o 5.- 8.místo proti sobě nastoupily mužstva Bohemians 1905 dor. a Bohemians Praha. Střížkovští si brankou Chrdleho ze 66 minuty zajistili účast v zápase o 5. 6.místo. V druhém sobotním utkání na přírodní trávě v Čelákovicích si to v semifinále rozdaly domácí Čelákovice a Dukla Praha. O vysokém vítěztví domácích rozhodl již první poločas, ve kterém se dvěma brankami prezentoval Matějka a jednou Dalekorej. Ten hned v úvodu druhého poločasu svoji druhou brankou zvýšil na 4:0. To však nebylo co se týká branek vše.

Na 5:0 zvýšil z pokutového kopu Dozorec. Teprve za tohoto stavu se střelecky probudila i Dukla. Berger snížil na 5:1. Domácí ještě jednou Vítem zvýšili na 6:1. V posledních deseti minutách už střílela jenom Dukla. Napřed se trefil podruhé Berger a skóre na divokých 6:3 upravil Štěpánek.
Další zápasy o umístění se hrají v neděli.

Čelákovice - Dukla 6 : 3(3 : 0)
branky: 8 a 31 Matějka, 44 a 51 Dalekorej, 58 Dozorec (p), 76 Vít - 70 a 80 Berger, 86 Štěpánek Rozhodčí: Kotek Michal diváků: 80