V play off EL teď budeme pod velkým tlakem, věští Dočkal

V play off EL teď budeme pod velkým tlakem, věští Dočkal

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Český reprezentant Bořek Dočkal původně o výkonu rozhodčího v domácí odvetě proti CSKA Moskva mluvit nechtěl ale nakonec se tomu nevyhnul...

Nejvíce hřeší ostravský Mensah, nejméně ran schytala Dukla

"Nechci se schovávat za výkon rozhodčího, protože jsme vedli 2:0 a měli jsme postup plně ve svých rukou, to je jednoznačné. Jenže Matějovský neměl být vyloučen a na Lafatu byla jasná penalta. Jen kvůli rozhodčímu jsme nevypadli, ale na tak velký zápas udělal obrovské chyby a hrubě ho ovlivnil. To je na můj vkus trochu moc. Po zápase jsem se rozhodčího ptal, jestli odjíždí domů s dobrým pocitem. A Ital mi řekl, že jo, takže je asi všechno v pořádku," citoval web sport.cz bývalého hráče Slavie, Liberce či Rosenborgu Trondheim.

Sám vypadnutí s vicemistrem ruské Premier League za ostudu nepovažuje. "Nemusíme mít hlavy dole. V obou zápasech s opravdu velmi kvalitním soupeřem jsme podali dobrý výkon," pokračoval svěřenec trenéra Dušana Ščasného.

Prioritou pro nejslavnější český klub nyní bude základní skupina EL, ve které je bude čekat play-off. Bude to však ještě boj a tlak na evropské účinkování se od vedení zvyšuje. "Teď je pro nás povinnost uhrát Evropskou ligu. Je škoda, že jsme nepostoupili. Je přece jen něco jiného jít do play off Ligy mistrů, kde by od nás nikdo moc nečekal, navíc s jistou Evropou. Takhle budeme v play off pod velkým tlakem," zakončil spoluhráč Váchy, Matějovského či Costy.

Na některé hráče Jablonce jsou nabídky ze zahraničí již nyní...