Škoda sestřelil Ostravu, Klokani stále čekají na výhru

Dnes byly na programu další zápasy tuzemské nejvyšší soutěže. Čtvrté kolo již otevřela včera Mladá Boleslav soubojem se Zlínem. Zápas dopadl 5:2 pro středočeský klub a fotbaloví nadšenci se tak mohli těšit na další gólové hody...

Trio přestupů, které českým týmům vydělalo pořádný balík

V zápase mezi Jihlavou a Slováckem padly branky pouze tři, ovšem jedna z nich byla výstavní. Ve třiatřicáté minutě záložník hostujícího Slovácka Jan Valenta neskutečnou pumelicí doslova vymetl šibenici. I přes neproměněnou penaltu kanonýra Libora Doška si Slovácko z Jihlavy odvezlo tři body a jeho fanoušci mohou slavit.

Méně spokojení budou příznivci pražských Bohemians 1905, kteří ani ve čtvrtém kole Synot ligy nepoznali chuť vítězství. Dlouhou dobu to vypadalo, že díky gólu Davida Bartka ze šestnácté minuty Klokani půjdou dnes spát jako vítězové, ale o tento příjemný pocit je dvacet minut před koncem zápasu připravil Jan Rezek.

Poslední dnešní zápas se odehrál ve Vítkovicích, kde se proti Baníku představila pražská Slavia. Ta si domu veze tři body za výhru 3:1. Dvěma góly se blýskl Milan Škoda, který se rázem vyhoupl do čela kanonýrů Synot ligy.