Barcelona odměnila hrdinu finále LM Bellettiho novým kontraktem

Vedení Barcelony nabídlo střelci rozhodující branky loňského finále Ligy mistrů Julianu Bellettimu nový kontrakt. Třicetiletý brazilský obránce by tak měl na Nou Campu zůstat do roku 2009, tedy o rok déle, než zněla jeho původní smlouva.

Belletti se stal loni v květnu nečekaným hrdinou finálového utkání v Paříži s Arsenalem, které coby střídající hráč rozhodl gólem na 2:1 deset minut před koncem. Byla to navíc jeho první branka za klub, do nějž přišel v roce 2004 z Villarrealu.

"Všichni mi pak říkali, že to, co se stalo v Paříži, bylo plodem mé profesionality. Takže věřím, že ta je hlavním důvodem prodloužení smlouvy," řekl třiadvacetinásobný brazilský reprezentant na čtvrteční tiskové konferenci.

[ 16. 3. 2007 - ČTK | Foto: Reuters ]