Prozrazeno: 3 hvězdy, které chce mít Mourinho v United

Portugalec José Mourinho, který je podle médií největším favoritem na to, aby v létě usedl na trenérskou lavičku na manchesterském Old Trafford, má mít na letním přestupovém trhu velké plány.

Prozrazeno: 3 hvězdy, které chce mít Mourinho v United
Mladé hvězdy Arsenalu! Trojice, o které brzy hlasitě uslyšíme

Don Balon informoval o tom, že bývalý stratég Chelsea, Realu, Interu či Porta chce přivést na sever Anglie trio Gonzalo Higuaín, Álvaro Morata a James Rodríguez.

"Special One" už měl dokonce jednat o svém bývalém argentinském svěřenci ze San Bernabéua s představiteli Neapole a dohoda ve výši 58 milionů liber by nemusela být žádnou science-fiction.

O další ofenzivní hvězdu Serie A Álvaro Moratu však bude muset "Mou" bojovat. Bílý balet má totiž se Starou dámou dohodu, že může svého bývalého hráče za 23,7 milionů liber přivést zpět do Madridu v rámci zpětné výkupní klauzule.

Pokud jde o kolumbijského reprezentanta s minulostí v Monaku a Portu, ten má být v Realu považován za nadbytečného. Třiadvacetiletého špílmachra, který byl hvězdou posledního světového šampionátu, ale sleduje celá řada evropských gigantů. Nejen United...