Čeští fotbalisté v zahraničních ligách

V zahraničních ligách se čeští krajánci činili. Tomáš Rosický za Arsenal sice nastoupil, ale nepodařilo se mu dát ani jeden gól a Arsenal prohrál s Liverpoolem vysoko 1:4. Naopak Plašil dal branku a zajistil tak Monaku alespoň remízu. Trefil se také David Rozehnal, jenže bohužel do vlastní sítě, ale jeho tým Paris Saint-Germain nakonec vyhrál. V Rakousku dal ve šlágru kola dokonce dvě branky Marek Kincl a Salcburk alespoň remizoval s Rapidem Vídeň.

ANGLIE:

Watford - Chelsea, 0:1 PETR ČECH - odehrál celý zápas

Tottenham - Reading 1:0, RADEK ČERNÝ - nenastoupil

Fulham - Portsmouth 1:1, JAN LAŠTŮVKA - nenastoupil

Liverpool - Arsenal 4:1, TOMÁŠ ROSICKÝ - nastoupil v 65. minutě, střídal Diabyho

Newcastle - Manchester City 0:1 , PAVEL SRNÍČEK - nenastoupil

Aston Villa - Everton 1:1, PATRIK BERGER - na začátku druhého poločasu střídal McCanna

BELGIE:

FC Brusel - AA Gent 1:1, RICHARD CULEK - odehrál celý zápas

Lierse - Anderlecht 1:4, DANIEL ZÍTKA - odehrál celý zápas

FRANCIE:

Lyon - Bordeaux 0:1, MILAN BAROŠ - nastoupil v 71. minutě za Freda, dostal žlutou kartu --- VLADIMÍR ŠMICER - nenastoupil

Toulouse - St. Etienne 1:0, PAVEL FOŘT - nastoupil v 87. minutě za Elmandera --- MAREK HEINZ nastoupil v 87. minutě za Guerina

Nice - Monaco 1:1, JAN KOLLER - nastoupil v 36. minutě za Pina, dostal žlutou kartu, JAROSLAV PLAŠIL - nastoupil v 65. minutě za Monsoreaua, dal vyrovnávací gól

Lens - Paris St. Germain 1:2, DAVID ROZEHNAL - odehrál celý zápas, dal vlastní gól v 51. minutě

ITÁLIE:

AS Řím - AC Milán 1:1, MAREK JANKULOVSKI - nenastoupil

Udine - Lazio Řím 2:4, TOMÁŠ SIVOK - hrál do 63. minuty, vystřídal ho Iaquinta, TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ - dostal žlutou kartu, hrál do 74. minuty, střídal ho Obodo

Atalanta - Fiorentina 2:2, TOMÁŠ UJFALUŠI - nenastoupil, byl mezi náhradníky

NĚMECKO:

Bochum - Hannover 2:0, JAROSLAV DROBNÝ - odehrál celý zápas, PAVEL DRSEK - vystřídal v 60. minutě Zdebela, dostal žlutou kartu, FILIP TROJAN - nenastoupil --- JIŘÍ ŠTAJNER - odehrál celý zápas

Bielefeld - Dortmund 1:0, PETR GABRIEL - nenastoupil, DAVID KOBYLÍK - odehrál 78. minut, střídal ho Kamper, RADIM KUČERA - odehrál celé utkání, KAMIL VACEK - nenastoupil

Norimberk - Hertha Berlín 2:1, TOMÁŠ GALÁSEK - odehrál celý zápas, ve 4. minutě dal gól na 1:0, dostal žlutou kartu, MAREK NIKL - nenastoupil, JAN POLÁK - odehrál 76 minut

Hamburk - Wolfsburg 1:0, DAVID JAROLÍM, v 90. minutě ho vystřídal M. Abel, dostal žlutou kartu

Mohuč - Leverkusen 1:3, PETR RUMAN - odehrál 32 minut, střídal ho Jovanovič --- MICHAL PAPADOPULOS - nenastoupil

NIZOZEMSKO:

Ajax Amsterdam - Heracles 3:0, ZDENĚK GRYGERA - nenastoupil

Excelsior - Haag 3:1, JAROMÍR ŠIMR - odehrál 17 minut zápasu, střídal ho Guijo-Velasco, v 10. minutě dal gól na 1:0

Roda - Groningen 0:1, ONDŘEJ ŠVEJDÍK - odehrál celý zápas

POLSKO:

Pogon - Wisla Plock 1:2, TOMÁŠ DOŠEK - nenastoupil, PATRIK GEDEON - odehrál celý zápas, TOMÁŠ MICHÁLEK - odehrál celý zápas, LUMÍR SEDLÁČEK - nastoupil v 81. minutě (vystřídal Peszka)

Gdyně - Górnik Leczna, DAVID KALOUSEK - zápas odložen

Wodzislav - Belchatów 1:0, LUBOR KNAPP - nenastoupil, DANIEL RYGEL - nastoupil v 88. minutě

Zaglebie Lubin - Grodzisk 2:1, MICHAL VÁCLAVÍK - odehrál celý zápas --- RADEK MYNÁŘ - hrál do 81. minuty

RAKOUSKO:

Rapid Vídeň - Salcburk 2:2, RADEK BEJBL - odehrál celý zápas, MAREK KINCL - dal dvě branky, odehrál celá zápas, PETR VOŘÍŠEK - odehrál celý zápas --- PATRIK JEŽEK - v 72. minutě vystřídán, VRATISLAV LOKVENC - nenastoupil, KAREL PITÁK - odehrál celý zápas

Innsbruck - Matterburg 1:3, VÁCLAV KOLOUŠEK - odehrál celý zápas, JIŘÍ MAŠEK - odehrál celý zápas, dostal žlutou kartu - MIROSLAV HOLEŇÁK - nenastoupil

Altach - Austria Vídeň 0:1, DAVID LAFATA - odehrál 71 minut, VÁCLAV SVĚRKOŠ, ŠTĚPÁN VACHOUŠEK - nenastoupili

RUSKO:

Vladivostok - Rostov 1:1, MAREK ČECH - nenastoupil - MARTIN HORÁK - nenastoupil

Křídla Sovětů - FK Moskva 0:0, TOMÁŠ ČÍŽEK, ROMAN HUBNÍK - nenastoupili

Zenit Petrohrad - Spartak Moskva 1:3, RADEK ŠÍRL - nenastoupil --- MARTIN JIRÁNEK - odehrál celý zápas, RADOSLAV KOVÁČ - nenastoupil

Tomsk - Saturn Moskva1:1, ANTONÍN KINSKÝ - odehrál celý zápas

Krasnodar - Spartak Nalčik, 2:2, ROMAN LENGYEL - odehrál celý zápas, dostal žlutou kartu

SKOTSKO:

Dundee United - Celtic Glasgow 1:1, JIŘÍ JAROŠÍK - nenastoupil

Hibernian - Hearts 0:1, MICHAL POSPÍŠIL - nastoupil v 77. minutě, střídal Velicku, dostal žlutou kartu, ROMAN BEDNÁŘ - nenastoupil

Glasgow Rangers - Inverness 1:1, LIBOR SIONKO - nenastoupil

ŠVÝCARSKO:

Sion - Aarau 1:1, ERICH BRABEC - odehrál celý zápas

Basilej - Thun 4:1, LUKÁŠ DOŠEK - odehrál 83 minut, vystřídal ho Scarione

Curych - St. Gallen 0:0, JIŘÍ KOUBSKÝ - odehrál celý zápas

TURECKO:

Rizespor - Denizlispor 2:2, TOMÁŠ ABRAHÁM - odehrál celý zápas, KAREL KROUPA - vystřídal v 52. minutě Murata Karakoce

Fenerbahce - Ankaraspor 2:1, ADAM PETROUŠ - vystřídal v 70. minutě Adema Kocaka

Antalyaspor - Manisaspor 1:0, LUKÁŠ ZELENKA - odehrál celý zápas

UKRAJINA:

Illychivets - Šachtar Doněck 1:1, TOMÁŠ HÜBSCHMAN - odehrál celý zápas, dostal žlutou kartu

[ 2. 4. 2007 - eFotbal.cz | Foto: MARSfoto ]