Bale, Pat a Mat i česká eurohrůza, to vše v Hattricku!

Bale, Pat a Mat i česká eurohrůza, to vše v Hattricku!

Nekompromisní nálož fotbalového čtení, kterou už řadu let můžete znát pod názvem Hattrick, se přihlásí také v červenci. Nové číslo věnované evropskému šampionátu je v prodeji za pouhých 79 korun.

– EUROVYSVĚDČENÍ: Jak si vedli čeští reprezentanti na letošním mistrovství Evropy? Chybět nebudou známky jednotlivců ani hodnocení celého týmu! Získal vůbec někdo jedničku a kdo byl na propadnutí?

– BEZ OBALU: Důkaz české eurohrůzy! I v hospodách byl klid! Češi se vrátili z ME bez fanfár, předvedli špatné výsledky a ještě horší hru. Tři zkušení novináři se baví o fotbale, nekorektně, bez příkras! Jako Pat a Mat, večerníčkovské legendy.

– JAK TO VIDĚLI ZODPOVĚDNÍ: EURO očima trenéra a předsedy! Jak hodnotí české vystoupení Pavel Vrba (dnes již kouč ruské Machačkaly) a Miroslav Pelta?

– EUROIDOL: MÁM LVA NA PRSOU, VÍC NEPOTŘEBUJI! Rychlonohý ofenzivní hráč Realu Madrid Gareth Bale je jednoznačně největší hvězdou Walesu, který letos dovedl na ME do historického semifinále!

– FOTOREPORTÁŽ: Festivak krásy! Podívejte se na ty nejkrásnější fanynky letošního mistrovství Evropy ve Francii.

– EURO TOP 11: GARETH A JEHO DRUŽINA! Kdo se dostal do nejlepší jedenáctky celého evropského šampionátu podle HATTRICKU?

– INTERVIEW: Týmové pojetí vyhrávalo nad hvězdami! Známý český trenér Petr Rada analyzuje ME 2016 ve Francii.

– 2 PLAKÁTY: Finalisté letošního evropského šampionátu PORTUGALSKO a FRANCIE! Spoustu dalších najdete v předchozím plakátovém speciálu k EURO 2016!

– EUROREPORTÁŽ: JAK V TOULOUSE ČECHŮM FIALKY NEVYKVETLY! Šéfredaktor magazínu HATTRICK Pavel Procházka nechyběl u úvodního zápasu proti obhájcům trofeje ze Španělska! Jaké postřehy přináší?

– EUROZÁPISNÍK: (Super) Victorův francouzský deníček! Mrkněte na letošní mistrovství Evropy v zemi galského kohouta den po dni.

– ŠEPOTY A VÝKŘIKY: „Ještě před rokem bych nevěřil, že tady vůbec budu,“ řekl Dimitri Payet po vítězné brance v úvodním zápase proti Rumunsku!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: Prvních nových 50 předplatitelů magazínu HATTRICK získá dárek, knihu Zdeňka Pavlise „50x Fotbalista roku“ z vydavatelství XYZ. Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz.


[img id="50872"]