Blansko, Krumlov a Veselí vítězně

Fotbalisté Blanska vyhráli i druhé jarní utkání. Tentokráte v Hlohovci vysoko 3:0 a stáhli náskok Dědic opět na jeden bod. V sestavě Blanska se již objevil brankář Aleš Slanina i kapitán Libor Němec. V prvním poločase tahali hosté za kratší konec. Domácí měli tři velké příležitosti, ale branku vstřelit nedokázali. Na začátku druhého poločasu se po centru z levé strany poprvé prosadil Sehnal. V 68. minutě ztratil domácí celek středního obránce Černého, který musel vystřídat pro zranění. Hosté využili nerozehranost vystřídavšího stopera hned o dvě minuty později a Sehnal je poslal do dvoubrankového vedení. Martin Sehnal vstřelil již svoji šestnáctou branku v sezoně. Poslední slovo měl v 75. minutě Nečas.

Ve druhém zápase porazil Moravský Krumlov Ratíškovice 2:0. Hosté drželi nerozhodný výsledek do 67. minuty, kdy neuhlídali Závišku - 1:0. Do té doby držel Ratíškovice zejména výborný Pelíšek. Rozhodnutí přinesla 81. minuta, domácí Kocáb uháněl sám na Pelíška, který jej srazil v pokutovém území. Následovala červená karta a pokutový kop. Zelníček jej proměnil a stanovil konečné skóre.

Veselí porazilo Rosice 2:1. Domácí se dostali do vedení v 19. minutě, kdy se na pravé straně prosadil Petr Lipčík, jehož přihrávka našla Pavla Veleckého, který poslal domácí - umístěnou střelou k tyčí - do vedení. V 30. minutě mohl zvýšit Plevák, ale v obrovské šanci přestřelil branku. V 65. minutě byl vyloučen hostující Šamánek. Domácí přesilovku využili už za čtyři minuty, Orlovský nastřelil z přímého volného kopu tyč hostující branky, od které se dostal míč k volnému Plevákovi, pro kterého už nebyl problém zvýšit na 2:0. Na konci utkání si hosté vytvořili obrovský tlak, ze kterého snížil v 81. minutě Pšikal. Více už nestihli, Veselí vyhrálo 2:1.

Sokol Hlohovec - FK Apos Blansko 0:3
Branky: Sehnal 2, Nečas
Rozhodčí: Novák P. Diváků: 150
Hlohovec: Létal – Tuček, Lorenc, Černý, Šuderla, Křen, Kozubík, Pekárek, Jankovič, Drozd, Pálka – Koryčánek, Pazdera, Bidmon, Drobilič
Blansko: Slanina – Němec, Kugler, Karaffa, Kleveta, Farník, Koutný, Klimeš, Sehnal, Přikryl, Bednář – Starý, Nečas, Škvarenina, Šenk, Suchý

FC Moravský Krumlov - FK Baník Ratíškovice 2:0 (0:0)
Branky: Záviška, Zelníček z penalty
Rozhodčí: Smekal R.
ČK: Pelíšek (Ratíškovice)
Krumlov: Novotný – Vlk (85. Šainer P.), Zelníček, Hlučil, Horák, Havlíček, Vybíral, Caha (67. Kocáb), Anders, Záviška, Vošmera
Ratíškovice: Pelíšek – Toman, Petrú, Kadlčík (64. Vymyslický), Novák (83. Varmuža), Huspenina, Mačuda, Kotásek, Ňorek, Kopl, Blaha