Krejčí předvedl další parádní výkon a zařídil tři body

Angažmá v italské Boloni se křídelníkovi Ladislavu Krejčímu zatím vyplácí. Někdejší opora pražské Sparty podává v Serii A skvělé výkony a potvrdil to i ve třetím kole na půdě nováčka Cagliari, kde pomohl ke třem bodům za výhru 2:1.

I duel proti Cagliari si může Krejčí dát za rámeček. Hráči Boloni měli velmi slibný vstup do zápasu, ale gólman domácí Marco Storari předváděl výborné zákroky a držel Cagliari nad vodou. Kapituloval až ve 23. minutě po precizně zahraném přímém kopu Verdiho.

Po změně stran se chtěli domácí nadechnout k obratu, ale právě hrdina úvodního dějství je výrazně přibrzdil. Krejčí dostal perfektní pas do běhu a řítil se sám na Storariho. Ten proti němu vyběhl, ale mimo pokutové území poslal českého reprezentanta k zemi. Sudí neváhal a gólmana vyloučil.

V 67. minutě centroval Krejčí od rohového praporku na Destra, ale nového muže mezi třemi tyčemi v nadějné pozici nepřekonal. Asistenci si tak někdejší oblíbenec fanoušků Sparty připsal až o pár minut později, když prošel mezi dvěma protihráči a poslal míč před bránu na nabíhajícího Di Francesca, jenž se nemýlil.