Rudí ďáblové obnovili svůj zájem o polský gólostroj v bavorských službách

Rudí ďáblové obnovili svůj zájem o polský gólostroj v bavorských službách

Rudí ďáblové z Old Trafford, kteří čekají na svůj jednadvacátý ligový titul již několik let, oživili svůj zájem o polského kanonýra ve službách bavorského giganta Roberta Lewandowského.

List The Independent napsal, že United polevili ohledně vábení hvězdy Atlétika Madrid Antoine Griezmanna a nyní se poohlížejí po dalších ofenzivních alternativách.

Zájem o francouzského reprezentanta s minulostí v San Sebastianu ochladl z různých důvodů a pokud jde o prioritu, vedení mužstva z rudé strany Manchesteru začalo pracovat na dalších možnostech.

Někdejší snajpr Borussie Dortmund či Lechu Poznaň má status světové hvězdy. V kombinaci s jeho zjevnými kvalitami to z něj činí mimořádně atraktivní podpisový cíl, který nemůže být spojován s nikým jiným, než s nejslavnějšími a nejbohatšími velkokluby.

Snaha o golového Poláka by navíc synchronizovala s komerčními záměry Manchesteru United. Svěřenec respektovaného italského stratéga Carla Ancelottiho sie nedávno v Allianz Areně podepsal novou smlouvu a Bayern ho určitě prodat nechce, nicméně titán z Premier League i tak zvažuje otestovat, jak pevný bavorský postoj je.

Osmadvacetiletý kolega Robbena, Ribéryho, Neuera a spoj. působí v Mnichově něco málo přes dva a půl roku. Za tu dobu nasázel v bundeslize 66 branek. Dalších 10 tref přidal v DFB Pokalu a v Lize mistrů už prožil gólovou radost jednadvacetkrát.