Bez šance na úspěch? Tři zajímavé comebacky letošní Ligy mistrů!

Nikdy není nic ztraceno! Své o tom ví nejen katalánská Barcelona, která po prohře 0:4 s PSG v úvodním osmifinále Ligy mistrů nic nezabalila a na domácím Camp Nou naprosto fenomenálně zvítězila 6:1, čímž si zajistila postup mezi nejlepší osmičku.

My se dnes společně podíváme na TOP 3 comebacky milionářské ChampionsLeague 2016/17, ovšem pouze v rámci jediného zápasu. A chybět pochopitelně nebudou ani videa!

Legia Varšava – Real Madrid

z 0:2 na 3:3

Duel základní skupiny mezi Legií Varšava a Realem Madrid v Polsku nesledoval přímo na stadionu kvůli zákazu od UEFA vůbec nikdo, divoké remíze 3:3 tak přihlížel pouze český sudí Pavel Královec. Skóre otevřel už v 1. minutě Bale, pak navýšil skóre Benzema. Parta okolo Adama Hlouška ale dokázala stav otočit, teprve až v 85. minutě zařídil Bílému baletu alespoň plichtu Kovačič. I přesto ale šlo pro Legii o výborný výsledek!