Kanonáda střížkovských klokanů, odnesl to Radotín

Jednoznačná záležitost rezervy střížkovských „klokanů”, která svého soupeře doslova rozstřílela. Hostům patřily jen úvody obou poločasů, kdy se také gólově prosadili. Jinak se hrálo zcela v režii domácích, kteří si určitě spravili chuť po krutém debaklu v minulém kole na Julisce. Třemi góly se pak střelecky zaskvěl nestárnoucí Mráz. Po opatrném začátku přišli jako první ke slovu hosté.

V 15.minutě vybojoval ve vápně domácích zdánlivě ztracený míč Falout a jeho střelu Gazmend rukou lehce tečoval. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Plzák a hosté tak šli poprvé a naposled do vedení. Pak už začal pracovat jen brankostroj domácích. Už za další tři minuty Janda parádně uvolnil na levé straně Mráze, ten se dostal až před gólmana a střelou ke vzdálenější tyči vyrovnal. Neuběhly ani dvě minuty a stav se znova měnil. Boubín ve vápně lehce přistrčil Šilhana a Janda z penalty otočil na 2:1. Tlak domácích pokračoval a ve 22.minutě byl korunován třetím gólem. Kreuz si narazil míč s Mrázem, ještě před šestnáctkou se do něho opřel a vymetl pavučinu v levém růžku Kolářovy brány. Po půlhodině hry zasáhl Toman dost nešťastně míč rukou a protože to bylo ve vápně, tak následovala další penalta. K té se postavil Mráz a Kolář byl bez šance. Tři minuty před přestávkou byl ve vápně hostí zastaven nedovoleným zákrokem Šilhan a Mráz se ani napodruhé z penalty nemýlil. Poločasový stav 5:1 na ukazateli vypadal pro hosty už velmi hrozivě. Určitá naděje pro ně přišla hned po změně stran, kdy se po rohu hlavou přesně trefil Toman. To ale bylo z jejich strany vše, protože pak už úřadovali jenom domácí. V 52.minutě Šilhan dlouhým obloučkem přehazoval vybíhajícího Koláře, míč přitom skončil na tyči a vracející se gólman se o zmiňovanou tyč vážně zranil na koleně. Musel být vystřídán a vzápětí odvezen do nemocnice na vyšetření. Náhradní gólman Rychtařík udržel čisté konto až do 77.minuty, kdy poprvé kapituloval po přesné hlavičce Šilhana. Za další minutu nejdříve Mráz krásným lobem orazítkoval břevno a odražený míč napálil Šilhan posedmé do sítě hostí. Vysokou výhru domácích pak pečetil čtyři minuty před koncem ze samostatného nájezdu Bartoš.
Zdeněk Mužík (SC Radotín): K tomu utkání se já nebudu vůbec vyjadřovat, protože to je výsledek po našich chybách. Myslím si, že by se někteří lidé měli nad tím hodně zamyslet. Všeobecně.
Pavel Novotný (Bohemians Praha B): Chtěli jsme dnes zvítězit, což se nám podařilo. Nejsem spokojen se začátky obou poločasů. Tak jako v prvním, kdy jsme si něco řekli a najednou prohráváme 0:1. Začátek druhého poločasu, opět roh a hned po dvou minutách branka , takže tam zase kluci nesplnili to, co jsme si řekli. Jinak ale jsem spokojen, vysoké a zasloužené vítězství.

Bohemians Praha B - SC Radotín 8:2 (5:1)
Branky: 18., 30. a 42. z penalty Mráz, 77. a 78. Šilhan, 20. Janda z penalty, 22. Kreuz, 86. Bartoš - 15. Plzák z penalty, 47. Toman ŽK: Allram, Gazmend - Plzák, Toman, Gryc, Steiner, Falout, Hřebeček Rozhodčí: Tikal - Šimšík, Zelený Diváků: 60
Bohemians Praha B: Beke - Kovář, Gazmend, Faitl, Kreuz - Bartoš (90. Ambruz), Allram, Janda, Rýdl (90. Baier) - Šilhan, Mráz (83. Machovec)
SC Radotín: Kolář (55. Rychtařík) - Klíma (75. Balke), Tyburec, Toman, Boubín - Kratochvíl, Steiner, Huráb, Gryc (46. Hřebeček)- Plzák, Falout