Lukaku označil zvěsti o svém přestupu do Chelsea jako "sr***y"

Lukaku označil zvěsti o svém přestupu do Chelsea jako "sr***y"

V posledních dnech byl čtyřiadvacetiletý belgický útočník Romelu Lukaku zvlášť spojován s přestupem do staronového klubu - Chelsea FC tedy klubu, ze kterého nejdříve zamířil před čtyřmi lety do současného Evertonu pouze na hostování a od roku 2014 patří Evertonu nadobro.

Belgičan sice přiznává, že Everton chce opustit, neboť odmítl novou smlouvu, která by ho učinila nejlépe placeným hráčem klubové historie. Lukaku řekl, že jsou pro něj kariérní úspěchy důležitější než peníze, a že chce již pravidelně hrát Ligu mistrů a zapsat se do historie fotbalu.

V britských médiích okamžitě proběhly spekulace o velkém návratu do Chelsea, ale tyto zvěsti označil Lukaku anglickým slovem "bullshit", což se dá český přeložit jako blbost, ale je to mnohem sprostší. Není to poprvé, co Lukaku hrubě reaguje na vnější podnět, neboť loni si stěžoval na nízké hodnocení, které mu bylo přiděleno v počítačové hře FIFA.

O služby tohoto odchovance Anderlechtu Brusel a účastníka Mistrovství světa 2014 mají údajně téměř všechny světové velkokluby v čele s Realem Madrid a PSG. Kam útočník s kořeny v Kongu zamíří se dozvíme v nejbližších týdnech a měsících, ale jeho setrvání v Evertonu je dle slov jeho agenta téměř nemožné.