Doubravník obral o body Miroslav

Dnes bylo dohráno dvacáté kolo krajského přeboru. Po včerejších zápasech, ve kterých šlo o čelo tabulky se dnes hrála utkání o udržení. V důležitém utkání přivítal Hlohovec Ratíškovice. Hosté se dostali do vedení už ve 3. minutě, brankáři Drobiličovi vypadl míč z rukou a Kopl jeho chybu využil - 0:1. Druhou branku vstřelil v 41. Lukáš Blaha - 0:2. Domácí vrátil do zápasu ve 43. minutě Pekár, který trefil z přímého kopu přímo do "šibenice" hostující branky - 1:2. V 45. minutě srazil v pokutovém území hostující Šebek Pálku a byl po druhé žluté kartě vyloučen. Navíc následoval pokutový kop, ale brankář Pelíšek ho Pekárovi chytil. Ve druhém poločase hosté už jenom bránili, domácím se podařilo vyrovnat v 61. minutě Kozubíkem - 2:2. Utkání skončilo nic-neřešící remízou 2:2.

Překvapením skončilo utkání Doubravníku s Miroslaví. Ani jeden z těchto klubů ještě na jaře nevyhrál a to se nezměnilo ani po dnešním zápase. Miroslav poslal do vedení v 51. minutě Sulik. Poté byl navíc vyloučen za kritiku rozhodčího domácí Illek, ale Doubravníku to spíše pomohlo. V nastaveném čase vyrovnal na konečných 1:1 Giert. Doubravník zůstává na posledním místě tabulky se ztrátou pěti bodů na Ráječko. Miroslav je desátá.

Ve Veselí se střetly na jaře neporažené týmy. Domácí celek přivítal Mikulov. Hosté se prvních patnáct minut bránili drtivému tlaku domácích, který úspěšně přežili a v 17. minutě udeřili. Ivo Kauer pronikl po pravé straně a nezjištně našel Holce, který vstřelil jedinou branku utkání. Hosté dohrávali bez vyloučeného Kauera, který šel ze hřiště v 70. minutě po druhé žluté kartě. Domácím se vyrovnat nepodařilo, a tak poprvé prohráli pod vedením Vratislava Chaloupky. V posledním utkání mezi Moravským Krumlovem a Hruškami branka nepadla.

Nedělní výsledky 20. kola

SK FC Doubravník - FC Miroslav 1:1 (0:0)
Branky: 90. Giert - 51. Sulik
ČK: Illek
Rozhodčí: Zima
Doubravník: Šmerda - Beneš, Stehlík, Hečko, Michal, Bukal, Kapoun, Darkwah, Giert, Pivovarčík, Illek, Jaroš
Miroslav: Ondrůšek - Tkadlec, Gottwald, Rohlík Mar., Mai, Vybíral (80. Janků), Dufek (90. Voldán), Zálešák, Svoboda, Sulik, Mařík
Statistiky: fauly - 16:26, rohy - 1:3, střely na branku - 2:4, střely mimo - 2:4, ŽK - 2:0

Sokol Hlohovec - FK Baník Ratíškovice 2:2 (1:2)
Branky: Pekár, Kozubík - Kopl, Blaha
ČK: 45. Šebek
Rozhodčí: Volf Diváků: 120
Hlohovec: Drobilič - Tuček, Lorenc, Černý, Kozubík, Jankovič L., Pálka, Koryčánek, Drozd, Pekár, Pekárek - Pazdera, Šuderla, Bidmon, Jankovič Fr.
Ratíškovice: Pelíšek – Toman, Novák, Petrú, Kadlčík, Šebek, Mačuda, Kotásek, Ňorek, Kopl, Blaha - Huspenina, Vymyslický, Koplík, Vařák, Růžička

FC Veselí n.Moravou - FC Pálava Mikulov 0:1 (0:1)
Branka: 17. Holec