Dynamo sází na své a našlo tvář. Neopustí ho ale šéf kvůli Spartě?

Dynamo sází na své a našlo tvář. Neopustí ho ale šéf kvůli Spartě?

Českobudějovický kádr prošel v létě velkými změnami. Osm hráčů přišlo a stejný počet fotbalistů se z kádru Dynama poroučel. Zřejmě se ale vyplatilo, protože Horejšův soubor aktuálně vládne FNL.

“U takového počtu hráčů samozřejmě nějakou dobu trvá, než se naladí na stejnou vlnu. Přesto se nám i v přípravě celkem dařilo a do sezony jsme vstupovali s optimismem,” uvedl na webu dynamocb.cz člen představenstva a generální manažer mužstva Martin Vozábal, jehož tým zatím dostal pouze jedinou facku a to při nečekaném vypadnutí z MOL Cupu.

Kladrubský, Pešek, Táborský a spol. dosud neprohráli. “Nás ale těší především to, jakým způsobem se prezentujeme. Hrajeme dobrý fotbal a ze všech stran a slyšíme po úvodních kolech na naší hru chválu. Každý, kdo někdy hrál fotbal ví, že stačí jeden nepovedený zápas a vše se může zase otočit. Nesmíme ztratit pokoru," pokračoval na oficiálních stránkách lídra FNL funkcionář.

A toho těší ještě jedna věc, aktuální tým sází pouze na kmenové hráče Českých Budějovic. “Prakticky celý náš tým je tvořený našimi hráči. V minulých letech se stávalo, že velká část týmu byla tvořena hráči na hostování a právě tito hostující hráči byli pro tým klíčoví. Nyní je to tak, že například v posledním zápase s Ústím hráli jen naši hráči. Tým je vhodně doplněný o hostující fotbalisty, kteří mají charakter. Naše mužstvo má svojí tvář," těší Vozábala.

U něj je však otázka, jak dlouho ještě součástí Dynama bude. Není žádným tajemstvím, že na konci minulé sezony dostal nabídku od Sparty, kam ho lanařil Adam Kotalík. Nehrozí jeho odchod do letenských struktur? “Sezona se rozeběhla a zůstávám v Dynamu. My řešíme svoje problémy, stejně tak svoje problémy řeší Sparta. Jak bude vypadat budoucnost a další měsíce, to se teprve ukáže," uzavřel na stránkách dynamocb.cz šéf dvojnásobného vítěze druhé ligy.

Největší střelecká esa současné druhé ligy? Nad všemi ční ikona Votroků