Světový rekord Santosu z dob Pelého byl vyrovnán, respekt Realu!

Světový rekord Santosu z dob Pelého byl vyrovnán, respekt Realu!
OBSAHUJE VIDEO

Real to dokázal a jen potvrdil současnou nadvládu pod trenérem Zinedinem Zidanem. Jeho současnému kádru se totiž podařilo vyrovnat letitý světový rekord Santosu, který od 21. listopadu 1961 až 15. srpna 1963 vstřelil minimálně jednu branku v třiasedmdesáti utkáních za sebou.

Bývalý zaměstnavatel Pelého či Neymara dosáhl během své památné jízdy 52 vítězství, 14 remíz a 7 porážek, to vše při celkovém skóre 245:96.

A také Bílý balet už dokázal skórovat v 73 duelech v řadě, což definitivně potvrdil ve 4. kole La Ligy proti San Sebastianu.

Naposledy Los Blancos nerozvlnili síť v dubnu 2016, když remizovali s Manchesterem City 0:0. Jejich série se tak rozjela 30. dubna právě proti Realu Sociedad (od té doby mimochodem vybojovali 7 různých trofejí).

Neymarův přestupový rekord v ohrožení! Kdo může vyjít ještě dráž?

Na své báječné ofenzivní jízdě zaznamenali hráči úřadujícího vítěze Primera División 198 tref, s tím, že Cristiano Ronaldo byl autorem devětačtyřiceti z nich.

Stát se jediným držitelem světového rekordu budou moci Modrič, Bale, Navas a spol. již ve středu 20. dubna na San Bernabéu proti Betisu Sevilla.

Druhý nejlepší evropský výkon drží Bayern Mnichov, který se během ročníků 2012/2013 a 2013/2014 radoval ze vstřelené branky ve třiašedesáti případech v řadě.