Barca hledá dočasnou pomoc v útoku. Píše se o Ronaldinhovi, Pizarrovi, Forlánovi i Cassanovi

Barca hledá dočasnou pomoc v útoku. Píše se o Ronaldinhovi, Pizarrovi, Forlánovi i Cassanovi

Mladý Francouz Ousmane Dembélé nastoupil jen do tří soutěžních utkání Barcelony a už je na katalánské marodce. 

Bývalý hráč Borussie Dortmund, jehož si giganta přivedl jakožto reakci na prodej Neymara, si na půdě Getafe poškodil šlachy v levém stehnu a svému novému chlebodárci z Camp Nou by mohl chybět až 12 týdnů.

Představitelé úřadujícího vicemistra La Ligy už nově vzniklou situaci řeší a pokouší se přivést borce, který by perspektivní pušku dočasně nahradil a zastoupil.

A na specializovaném serveru goal.com v této souvislosti padají opravdu zajímavá jména. Protože už je přestupové okno zavřené, Barca může sahat jen po fotbalistech, kteří jsou aktuálně bez klubové příslušnosti.

Zmiňován je i sedmatřicetiletý brazilský veterán Ronaldinho, který už však po svém konci ve Fluminense téměř dva roky na nejvyšší úrovni nehraje a v poslední době se věnoval například halovému fotbalu. Na stejné adrese však několik let působil a adaptace by mohla být rychlá.

Mezi dalšími jmenovanými padla i jména jako Mark Gonzáles, Giuseppe Rossi, Claudio Pizarro, Florent Malouda, Diego Capel, Diego Forlán, José Antonio Reyes či Antonio Cassano.

Zidanův vzkaz prezidentovi Realu: Právě teď je nejlepší čas získat Hazarda