Máme lepšího hráče než Neymar a Hazard. A není to Griezmann, říká bek Atletica

Máme lepšího hráče než Neymar a Hazard. A není to Griezmann, říká bek Atletica

Pokud je někdo považovaný za případného nástupce Cristiana Ronalda, tak jsou to právě Eden Hazard a Neymar. Podle obránce Atletica Madrid ale Atleti mají lepšího hráče - a to nemluvil o Antoine Griezmannovi, nýbrž o nenáviděném Diegovi Costovi. 

Diego Costa už dříve působil v Atleticu Madrid, po veleúspěšné sezóně 2013/14 ale odešel do Chelsea, kde vydržel až do letošního léta. V Anglii si ale neudělal moc dobrou pověst. 

Upřímně řečeno, Costa byl na ostrovech známý jako bezcitný tvor. A bohužel oprávněně. Španělsko-brazilský ostrostřelec sice střílel góly, cizí mu však nebyly opravdu prasácké zákroky a červené karty. Jinak se to totiž popsat nedá.

Někteří obránci anglických klubů se jej dokonce báli a nastupovali proti němu opravdu neradi. A to ne, že by se báli jeho střeleckých schopností, nýbrž toho, že by mu mohlo "rupnout v hlavě." Mimo to se ale v Anglii stal opravdu výborným spolehlivým útočníkem, jenž konstantně střílel branky.

Nyní po neshodě s koučem Contem přestoupil do Atletica Madrid, kvůli zákazu od FIFA ale může nastoupit až v lednu. Přesto však trénuje s Colchoneros a je považován za plnohodnotného člena družiny kouče Diega Simeona.

A Filipe Luis o něm řekl: "Diego Costa je mnohem lepší než Neymar nebo Eden Hazard." Těžko říct, zda-li to bral vážně, jeho bývalí příznivci z Chelsea však potěšeni z jeho výroku rozhodně nejsou a o Pařížanech ani nemluvě.